Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Siemens NCRD 1100 i zmieniarka. Jaki sprzęt będzie pasował?

pc 31 Sty 2005 09:47 2786 7
  • #1 31 Sty 2005 09:47
    pc
    Poziom 2  

Mam Opla Astrę z radiem Siemens NCDR 1100 i chciałbym do niego podłączyć zmieniarkę cd.
    Czy ktoś mi może napisać jaki model i jakiej firmy sprzęt będzie do tego pasował???

0 7
  • #2 31 Sty 2005 17:06
    djlj24
    Spec od car audio

coś mi się wydaje CDC3 powinien pasować.

0
  • #3 05 Lip 2005 08:25
    alemat
    Poziom 2  

witam... ja mam pytanie zupełnie z innej beczki. Czy jest ktoś w stanie udostępnić mi instrukcję do tego radia. Z góry dziękuje

Nie pisz dwóch postów w tej samej sprawie a od pytań o instrukcje mamy specjalny dział.
    A jesli chodzi o zmieniarkę to zwykle w instrukcjach radii dedykowanych do konkretnych samochodów (OEM) nie są wymienione typy osprzetu a tylko informacja że należy pytać o to w autoryzowanym serwisie. <SławeK>

0
  • #4 05 Lip 2005 23:41
    ivan
    Poziom 15  

cdc2 i cdc3 ale sygnowana do tego radia.widać dopiero po rozebraniu zmieniarki jest naklejka na procesorze.pozdrowienia

0
  • #5 26 Lip 2005 18:28
    Petersas
    Poziom 10  

Witam
    Czy jest jakakolwiek możliwość aby do tego zestawu podłaczyć lub też zamienić istniejącą zmieniarkę PHILIPSA CDC3 na 4płyty na inną 12płytową i jak wygląda sprawa z czytaniem plików MP3, WMA. Jeżeli oczywiscie zmieniarka 12cd czyta te formaty?

0
  • #6 07 Cze 2006 02:29
    arttoo
    Spec od car audio

te zmieniarki sa douczane do systemu i nie zapniesz nic innego w jej miejsce pozatym sterowanie jest realizowane po szynie CAN a tego jak narazie nikt nie rozpracowal do konca

0
  • #7 02 Gru 2006 23:40
    mpmichu
    Poziom 11  

Mam zatem pytanie jak podłączyć tą zmieniarkę CDC 3 lub CDC 2 w Oplu Zafirze OPC bo pod siedzeniem pasażera jest kostka koloru zielonego która nie pasuje do CDC 2 ani CDC 3?
    Pozdrawiam

0
  • #8 14 Kwi 2012 00:09
    ravenn
    Poziom 17  

ivan napisał:
    cdc2 i cdc3 ale sygnowana do tego radia.widać dopiero po rozebraniu zmieniarki jest naklejka na procesorze.pozdrowienia

Odgrzewam kotleta.

Jak więc sprawdzić czy radio zadziała z konkretną zmieniarką ?
    Co musi być napisane na naklejce?

Dodano po 8 [minuty]:

ivan napisał:

Odgrzewam kotleta.

Jak więc sprawdzić czy radio zadziała z konkretną zmieniarką ?
    Co musi być napisane na naklejce?

0
  Szukaj w 5mln produktów