Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Asus Z92R, ATI Radeon Xpress 200M - sterowniki, Windows XP

27 Oct 2012 00:14 6267 6
  • Level 9  
    Witam,

mam pewien problem z zainstalowaniem sterowników od grafiki (ATI Radeon Xpress 200M) na laptopie Asus Z92R na systemie Windows XP. Przy każdorazowej próbie instalacji wyskakuje podobny błąd.

Asus Z92R, ATI Radeon Xpress 200M - sterowniki, Windows XP

Ściągałem sterowniki z strony producenta ASUS, z strony AMD oraz z jakiś tam forów (wersje poprzednie sterownika). Wiem, że Windows nie znajduje pliki INI od sterownika aby go rozpoznać. Skąd wziąść ten plik? Próbowałem różnych sposobów ale nie mogę zainstalować sterowników od grafiki na tym laptopie :/
  • Level 9  
    Dopiero teraz mam dostęp do tego laptopa. Okazuje się, że instalowałem dokładnie te sterowniki i nie tylko te.... grafika dalej nie działa, sterowników nie da się zainstalować. Wyskakują 2 błędy wpierw "błąd INF brak sterownika ekranu" a potem ten sam co wkleiłem w 1 poście...
  • Level 9  
    Tak szukałem sterownika po identyfikatorze i próbowałem ręcznie zainstalować. Z tego co wyczytałem na jakimś amerykańskim forum to powodem jest brak pliku .INI zawierającego informacje dotyczące sterownika. System nie wie co instaluje i blokuje proces instalacji. Ściągałem sterowniki zarówno z strony ATI jak i Asusa a także szukałem ich po identyfikatorze.

Niestety nie jestem w stanie podać identyfikatora sterownika teraz ponieważ laptop jest mojego kumpla, który mieszka 150km ode mnie a bywam u niego średnio raz na 2 tyg.
  • Level 9  
    Dopiero dziś jestem u kumpla. Zrobiłem tym programem Mobility Modder i sterowniki się zainstalowały, :) wielkie dzięki za pomoc.