Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mixer, Gramofony, Mixvibes (winyle z kodem czasowym)

123456dw 27 Paź 2012 16:28 1143 3
  • #1 27 Paź 2012 16:28
    123456dw
    Poziom 2  

Witam mam dwa gramofony ZOMO i mixer NUMARK M6 USB.
    Gramofony wpięte są do urządzenia Mixvibes do wejść Input z drugiej strony chinchami z output wpięte są do mixera do Line. Wszystko działa w porządku aż do momentu gdy najdzie mnie ochota nagrać to co robię. W mixerze znajduje sie wyjście REKORD i sie zaczyna..
    Posiadam laptopa tylko laptopa. Podpinając rekord do wejścia mikrofonowego to co słyszę po nagraniu to ból dla uszu ponieważ jakoś jest ponad wszystkim.
    Gdzieś wpadło mi w oczy żeby kupić karte zewnętrzną którą mógłbym wpiąć do drugiego laptopa(ponieważ słyszałem że laptop nie obsłuży grania na nim i nagrywania jednocześnie) i na niego zgrywać, będzie to tak działało? Czy stracę pieniądze wydając je nakarte która mi sie nie przyda. A może jest lepszy sposób żeby zgrywać dzwięk?

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 27 Paź 2012 22:53
    anmedia
    Poziom 39  

123456dw napisał:
    Podpinając rekord do wejścia mikrofonowego

Podales wszystkie dane ale to co najwazniejsze nie, model laptopa i najlepiej jego parametry.
    Podlanczajac pod wejscie mikrofonowe niczego nie wskorasz. Powinieneś podlaczyc do wejscia Line IN. Niestety to laptop i wiele modeli nie posiada takowego.

Zakup karty muzycznej to zakup z glowa i wydatek minimum 500zl.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 28 Paź 2012 09:11
    123456dw
    Poziom 2  

Gateway P-7911FX, no właśnie w tym problem że nie ma takiego wejścia mam na oku kartę Audiotrak_Prodigy_Cube_USB "ulepszona" maya u5 w granicach zasobów i możliwości wydania na tą kartę, się ona mieści. Tam wtedy wejście mikrofonowe odpowiada za Line In? czy te dwa wejścią na kable Chinch?

0
  • #4 28 Paź 2012 23:00
    anmedia
    Poziom 39  

123456dw napisał:
    Tam wtedy wejście mikrofonowe odpowiada za Line In? czy te dwa wejścią na kable Chinch?

Zalezy od konfiguracji, z tego co pisze w specyfikacji to jedno z gniazd microfone input zapewne bedzie posiadac dwie funkcje i w zaleznosci od wykrytego urzadzenia automatycznie sie przelaczy. Wejscie ma 24bit/48kHz, czyli do domowej zabawy wystarczajace. Do bardziej zaawansowanych celow brakuje szerszego pasma.

Czincze sa tylko Audio Out

0