Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat punto mk1 1.1 terkotanie trudne do zlokalizowania

hudy8 28 Paź 2012 11:20 1350 0
    hudy8
    Poziom 21  
    Witam.Podczas jazdy w środku w samochodzie słyszę dziwny dźwięk takie jakby terkotanie które pojawia się wraz z dodawaniem gazu lub podczas hamowania silnikiem,ze wzrostem prędkości staje się szybsze.Jak jadę np na 5 biegi 60km/h i wcisnę gaz na max ten dźwięk robi się głośniejszy mimo iż prędkość,z powodu niskich obrotów, przez chwile nie rośnie.Co ciekawe na zewnątrz podczas jazdy nic nie słychać. Jechałem jako pasażer i prawie leżałem pod samochodem podczas jazdy i nic nie słychać a w kabinie słychać dość głośno.Gdyby to były problemy ze skrzynią to chyba podczas jazdy na zewnątrz też by było ją słychać.Biegi wchodzą idealnie,sprzęgło było wymienione w tamtym roku,drążek zmiany biegów stoi twardo stabilnie,nie drga,olej w skrzyni full,podczas jazdy po puszczeniu gazu i wciśnięciu go ponownie nie czuć żadnych szarpnięć.Macie jakieś pomysły na co zwrócić uwagę... nagrałem filmik w którym słychać ten dźwięk najlepiej od 20 sekundy jest słyszalny.Na filmiku ten dźwięk jest trochę głośniejszy niż w rzeczywistości...

http://www.youtube.com/watch?v=LqkVikwbv_k&feature=youtu.be