Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części

PiotrekpPl123 28 Paź 2012 15:16 1854 2
  • #1 28 Paź 2012 15:16
    PiotrekpPl123
    Poziom 19  

Witam.
    Dostałem "w spadku" kilka laptopów i pozostałości po laptopach. Rzeczy te zajmują mi tylko miejsce a może komuś się przydadzą. Nie zagłębiałem się w ten sprzęt a jedynie pobieżnie podłączyłem do zasilacza żeby sprawdzić czy się uruchamia. Całość sprzedaje z przeznaczeniem na części. Poniżej lista z krótkim opisem.

1. Pozostałości po laptopie TOSHIBA.
    Nie wiem jaki to model na etykiecie jest starte. Brak dysku,ramu, baterii, napędu optycznego i matrycy. Nie ma też zasilacza. Na uniwersalnym zgodnym parametrami zero reakcji.

[Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części

2. Toshiba S1800-400
    Laptop zawiesza się na logo Toshiba tak jak widać na zdjęciu. Bez dysku, ramu i zasilacza.

[Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części

3. Toshiba s1800-804
    Laptop nie kompletny jak na zdjęciach. Brak reakcji na zasilacz. Mam do niego baterie (bez zaślepki) oryginalną Toshiba w nieznanym stanie.

[Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części [Sprzedam] Starsze laptopy, pozostałości, części

4.Dell Inspiron 1150
    W stanie jak na zdjęciu bez matrycy klawiatury dysku i ramu. Jest napęd optyczny bateria. Nie mam takiej końcówki do zasilacza więc nic więcej na jego temat nie mogę powiedzieć.

5. Compaq Presario 1700
    Laptop się uruchamia wchodzi do biosa. Stan jak na zdjęciach bez dysku ramu napędu optycznego i zasilacza. Brak zaślepek na zawiasach.

6.Amitech Free Note 4514
    Laptop ma uszkodzone gniazdo zasilania i nie mogę nic więcej sprawdzić. Matryca wygląda na całą. Brak dysku ramu baterii i zasilacza.

Najchętniej pozbył bym się wszystkiego razem w pakiecie jednak mogę też sprzedać poszczególne części proszę tylko o informacje co potrzebne. Całość oddam za 240zl + 30zł za wysyłkę kurierem (za duża waga na pocztę). Poszczególne części informacja na PW.

• #2 28 Paź 2012 15:26
    rnd0mb
    Poziom 26  

Ile kolega chciałby za Compaq Presario 1700 ? I czy ewentualnie była by możliwość dorzucenia ramu i za jaką dopłatą ?

• #3 29 Paź 2012 03:22
    sosarek

Poziom 43  

Ile za pozycje nr.2 i 5?