Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podlaczyc dekoder n-ki z laptopem z wifi

keczanin4ever 28 Paź 2012 18:11 4170 7
  • #1 28 Paź 2012 18:11
    keczanin4ever
    Poziom 10  

witam jak mozna podpiac dekoder tnk na karte adb 2850 do laptopa z wifi przez kabel rj 45 zeby w dekoderze byl internet jak podpialem dekoder z laptopem i dalem wyszukiwanie internetu nic sie nie pokazalo wpisywalem tez recznie ip i tez nic moze trzeba jaki program jak tak to jaki?

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]

0 7
  • #2 28 Paź 2012 18:54
    marekhab
    Poziom 31  

Przede wszystkim musisz mieć przewód skrętkę krosowaną, tu masz obrazek jak to mniej więcej wygląda ( chodzi o podłączenia przewodów) w Twoim wypadku interesuje cię ETHERNET CROSSOVER CABLE.
    https://obrazki.elektroda.pl/1432222000_1313419627.gif
    Dalej podłączasz laptop z tunerem N, w laptopie w CENTRUM SIECI I UDOSTĘPNIANIA wybierasz kartę sieciową w właściwościach wybierasz udostępnianie, udostępniasz połączenie dla karty sieciowej (lokalnej) do której podpięta jest N-ka, dopiero po tych zabiegach możesz zacząć ustawiać sieć w tunerze N.
    W moim przypadku ustawienia automatyczne zawsze zadziały.
    W razie pytań pisz .

0
  • #4 30 Paź 2012 16:36
    keczanin4ever
    Poziom 10  

Załatwilem kabelek tylko jak wchodze do centrum sieci i udostępniania daje udostępnianie i nie ma tam takiej opcji "połączenie dla karty sieciowej" co mam wybrac mam windows 7 64 bit?

0
  • #5 03 Lis 2012 20:49
    zygutek
    Poziom 9  

Ja mam tak: Mam sieć wi-fi w domu i repeater. Połączyłem go kabelkiem do dekodera i hula aż miło.

0
  • #6 05 Sty 2014 13:19
    kurczak2
    Poziom 7  

Witam, trochę odświeżę temat. Co to jest repeter?? Drugie pytanie, w momencie kiedy udostępniam, obawiam się ze inni mogą korzystać i mieś dostęp do mojego kompa. Jak zrobić żeby tylko dekoder n mógł wykorzystać łącze.

Przy okazji dzięki za pomoc w udostępnieniu, działa:)

0
  • #7 05 Sty 2014 20:21
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

kurczak2 napisał:
    Co to jest repeter??

"Przedłużacz" sygnału wifi.
    kurczak2 napisał:
    w momencie kiedy udostępniam, obawiam się ze inni mogą korzystać i mieś dostęp do mojego kompa

Niby jaki?,
    udostępniasz internet a nie katalogi.
    kurczak2 napisał:
    Jak zrobić żeby tylko dekoder n mógł wykorzystać łącze.

Zabezpieczyć sieć wifi.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo