Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung m8000 dotyk - uszkodzone gniazdo do podłączenia dotyku

29 Paź 2012 18:14 1626 2
  • Poziom 9  
    Zdjąłek ekran dotykowy aby przeczyścuć powieżchnię pomiędzy ekranem lcd, nastepnie złożyłem telefon, ale zapomniałem podpiąć ekran i w takim stanie odebrałem połączenie telefoniczne. Następnie zauważyłem, że ekran dotykowy nie reaguję. Rozebrałem telefon i podpiałem ekran dotykowy. Ekran dotykowy nie reagował. Kupiłem nowy ekran dotykowy, podpiołem i ekran dalej nie reaguje. Przyciski dzialają. Wszystko działa w telefonie oprócz dotyku. Zaniosłem telefon do naprawy, lecz osoba która starała się naprawić ten telefon, nie potrafiła tego uczynić. Może zostało uszkodzone gniazdo w które wpina się ekran dotykowy. Moje pytanie gdzie mógłbym naprawić to uszkodzenie za przystępną cenę?
    Za odpowiedź z góry dziękuję
  • Poziom 20  
    Wrzuć zdjęcie płytki głównej w którym dokładnie widać złącze. Nie została uszkodzona tasiemka w dotyku? Dotyk oryginalny?
  • Poziom 9  
    Wydaje mi się że to nie jest sprawa złego dotyku. Oprócz dwóch moich nowych dotyków, zakładany był dotyk nowy w punkcie naprawy, który działał na innym telefonie. Myślę że to gdzieś pomiędzy złączem a płytą główną. Ja niestety nie mam przyrządów aby to sprawdzić. Instalowałem też od nowa soft M8800CBHL1_PL. nic nie pomogło Samsung m8000 dotyk - uszkodzone gniazdo do podłączenia dotyku Samsung m8000 dotyk - uszkodzone gniazdo do podłączenia dotyku Samsung m8000 dotyk - uszkodzone gniazdo do podłączenia dotyku Samsung m8000 dotyk - uszkodzone gniazdo do podłączenia dotyku