Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola M3888 Simlock na niemiecką sieć TD1. Czy jest do niej generator kodów?

Radek225 31 Sty 2005 16:17 1805 4
  • #1 31 Sty 2005 16:17
    Radek225
    Poziom 17  

Witam

Mam problem, a mianowicie jestem w posiadaniu motki M3888. Ma ona Sim Locka na niemiecką sieć TD1. Czy jest do niej generator kodów? Po włożeniu karty i wpisaniu pinu prosi o kod. Szukałem na necie i są generatory kodów do niej, no ale niestety płatne. Ceny są odstraszające np. 21 dolców (!!!!). Czy jest może ktoś w posiadaniu takiego generatorka, lub zna link do bezpłatnego serwisu generującego kod na podstawie IMEI? Tylko nie mówcie mi, zebym ściągał smoka kablem lub żebym udał się do serwisu, ponieważ wiem, że możliwe jest wygenerowanie kodu we własnym zakresie :-/. pozdrawiam wszystkich :-).

0 4
  • #2 31 Sty 2005 18:15
    NOKTEL
    Poziom 27  

NIE MA GENERATORKÓW ABY SOBIE SAMEMU SIMLOCKA SCIAGAC Z MOTEK W DOMOWYM ZACISZU WIEC NIE KŁÓĆ SIE :D
    POZDRAWIAM

0
  • #3 01 Lut 2005 03:53
    przemrtv
    Poziom 22  

Noktel ma rację, ale możesz szukać a jak coś znajdziesz daj znać

0
  • #4 01 Lut 2005 11:54
    Radek225
    Poziom 17  

Witam ponownie. Poszperałem troszkę po necie, i prawie znalazłem, to, czego szukałem. Mówię prawie, ponieważ nie znalazłem generatora, tylko algorytm przeliczania , ktory znajduje się pod tym linkiem: http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/index.php/t-138025.html. Angielski znam tak sobie, niemniej rozumiem coś niecoś z tego. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi dokładniej, jak wyliczyć ten ośmio cyfrowy kod??

0
  • #5 01 Lut 2005 12:27
    NOKTEL
    Poziom 27  

wiesz dałes link do forum lecz wiekszosć ludzi pisze ze to nie działa wiec szukaj dalej wiesz co gość kiedys mówił mi ze znalazł stronke w typie kalkulatora do nokii tylko to było do motorolek lecz ja w to nie wierze motorola nigdy jeszcze nie pozwoliła sciagac simlocka za free
    pozdrawiam

0