Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xsara picasso - kody do zmian w BSI

29 Paź 2012 20:03 4908 6
 • Poziom 2  
  Witam Wszystkich!

  Założyłem nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na forum.
  Chciałem zmienić parametry w BSI nastąpiło żądanie kodu 5-cio cyfrowego po wpisaniu w/w komputer poprosił o kod poufny 4-ro cyfrowy. Czy kod poufny dla tej funkcji jest taki sam jak do kodowania immo czy inny.
  O jaki właściwie kod muszę poprosić w ASO
 • IT SerwisIT Serwis
 • Poziom 32  
  Było już kilka razy na tym forum 3114 poprzedzone zerem
 • IT SerwisIT Serwis
 • Poziom 2  
  Oczywiście podany przez Ciebie kod jest właściwy i pojawia kilkakrotnie na forum i działa u mnie , ale to jest kod 5-cio cyfrowy a komp domaga się jeszcze drugiego 4-ro cyfrowego. Kod pin karty do kodowania kluczy jest 4-ro cyfrowy ale nie działa w tej sytuacji. Dlatego nie wiem czy mam mieć jeszcze jakiś inny kod .
 • Poziom 39  
  A co tam właściwie robiłeś w tym BSI i czym?
 • Poziom 2  
  Dziękuję za zainteresowanie.
  citroen xsara picasso 2.0hdi 90 km 2002r. Diagnostyka Lexia 3 made in china.
  W teście globalnym błąd kalkulatora-problem z klmatyzacją(w kolumnie błąd tylko "?"). Przy teście klimatyzacji wyswietla komunikat "błąd połączenia z kalkulatorem" . Ponieważ klima jest manualna w ustawieniach chciałbym ją wyłączyć. Wchodzę w parametry zmieniam "obecność klimatyzacji" z "tak" na "nie" - żadanie kodu- wpisuję 03114-żądanie kodu poufnego (4 znaki)-.

  Te same żądania pojawiaja sie przy zmianie np z opcji skandynawskiej.
  Przeglądając form widzę wątki dotyczące kodu PIN ale tylko w kontekście kodowania kluczy, bądź kodu serwisowego 5 cyfr, który u mnie działa.
  Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, ża może to być wina mojego oprogramowania, błędniej obsługi ale jeżeli pójdę do ASO to muszę wiedzieć o co poprosić .
 • Pomocny post
  Poziom 39  
  titekg napisał:
  Ponieważ klima jest manualna w ustawieniach chciałbym ją wyłączyć. Wchodzę w parametry zmieniam "obecność klimatyzacji" z "tak" na "nie"


  Wiesz co, Ty się lepiej za to nie bierz, bo autko może nie przeżyć tych eksperymentów...
 • Poziom 2  
  Pewnie Masz rację .
  Jestem automatykiem programuję sterowniki do maszyn i jedyna różnica polega na tym, że przy maszynach mam do wglądu wszystkie instrukcje a tu muszę bazować na wiedzy takich ludzi jak Ty. Dzięki za podjęcie tematu. Spróbuję jeszcze poszukać (najlepiej instrukcji)
  Pozdrawiam

  Proszę zamknąć ten temat