Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 i uruchomieniem telefonu w samochodzie

29 Paź 2012 21:26 26814 8
  • Poziom 8  
    Mam Passata z 2006r. , który posiada wysuwający się telefon z konsoli ale nie działa mimo, iż próbowałam połączyć się z różnymi telefonami np. nokia , samsung i SE. W podłokietniku jest wejście na telefon ( pewnie na Nokie ) ale nie mam pojęcia jaką Nokie bo instrukcja obsługi jest po francusku. Może ktoś ma taki sam samochód i uruchomił telefon i mógłby mi pomóc. Będę wdzięczna, gdyż często podróżuje i chciałabym z tego zestawu korzystać.
  • Poziom 30  
    Dobrze by było, gdybyś zrobiła zdjęcie złącza, które jest w podłokietniku. Sądzę, że to może być złącze tzw. POP-PORT. W instrukcji pewnie też jest jakaś wzmianka o pasujących modelach telefonów. Próba połączenia np przez bluetooth może się skończyć niepowodzeniem, bo możliwe, że ów zestaw nie ma opcji bluetooth. P.S. na instrukcji też jest napisane, jaki to producent i model urządzenia. Jeżeli chcesz byśmy pomogli, trzeba trochę więcej informacji, wskazówek.
  • Poziom 37  
    Z tego co pamietam w b6 jest mini jack.
  • Poziom 8  
    Witam!
    Długo mnie nie było ale wysiadł mi komputer.
    Zamieszczam zdjęcia podłokietnika z wejściem na telefon i mam nadzieję, że to pomoże ustalić jaki top rodzaj wejścia. VW Passat B6 i uruchomieniem telefonu w samochodzie

Dodano po 2 [minuty]:

a tutaj jak podniosę klapkę to widać takie złącze VW Passat B6 i uruchomieniem telefonu w samochodzie
  • Poziom 8  
    halo Staś Pytalski czy mógłbyś rzucić okiem na te zdjęcia i odpowiedzieć mi czy to jest styk na pop-port do Noki? Z góry dziękuję!
  • Poziom 33  
    Może nie Staś ale ja ci podpowiem że to właśnie ten pop-port :)
  • Poziom 30  
    Hehe, potwierdzam, dokładnie to jest pop port. Można poszukać jakiegoś modelu co miał to gniazdo i cieszyć się fabrycznym zestawem.
  • Poziom 8  
    Czyli podłączam Pop-Port i jakąś Nokię i działa mi zestaw, tak?
    Zaraz zamawiam ten Pop-Port i wreszcie będę mogła rozmawiać podczas jazdy :)
    Dzięki, Panowie!
  • Poziom 33  
    ajra70 napisał:
    Zaraz zamawiam ten pop-port

Chyba jakiś telefon :)