Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laptop hp 550 - gta sie nie włącza

30 Oct 2012 15:33 1221 7
  • Level 2  
    Witam. jak już widziałem nie jeden raz na goglach to nie ja jeden mam ten problem z ta grą a mianowicie. w zeszłym roku kupiłem GTA SA oryginał ze sklepu i zainstalowałem. Gra chodziła jak należy od pierwszej instalacji. Lecz niestety miałem przykrą przygodę ze swoim laptopem, że podczas transportu upadł mi i padł dysk twardy. Z braku funduszy dopiero w tym roku udało mi się go naprawić. Problem polega teraz w tym ze po zainstalowaniu GTA SA i próby odpalenia gry nic się nie dzieje oprócz tego ze wyświetla się w procesach. Próbowałem już wielu rzeczy przeszukam gogle w te i wewte i nic. Od razu dodam że orłem nie jestem jeśli chodzi o komputery ale tak prosta czynność jak instalacja gry potrafię. Dodam także ze jest to jedyna gra która mi nie działa. bardzo proszę o pomoc bo jestem wielkim miłośnikiem tej gry i nie wiem co mam zrobić. I przepraszam od razu jeżeli te swoje wypociny umieściłem w nieodpowiednim dziale. A i jeszcze jedno sterowniki i te wszystkie pierdoły które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu zostały zainstalowane z płyty którą dostałem wraz z kupnem tego oto laptopa.

System operacyjny Windows Vista Home Basic SP2
    Karta graficzna Intel(R) 965 Express Chipset Family

Gdyby była potrzebna jeszcze jakaś informacja to pisać, i z góry wielkie dzięki za jaką kolwiek pomoc
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 42  
    Padł Ci dysk i zainstalowałeś system z oryginalnego nośnika czy jak?
  • Level 16  
    Kolega sprawdzi czy dysk nie posiada błędów .Pojawia się jakiś komunikat podczas odpalania gry ?
  • Level 2  
    tak wszystko instalowane bylo z orginalnych plyt zarowno system jak i sterowniki. nie podczas wlaczania gry nie pojawia je zaden blad oprocz tego ze wyswietka sie tyko w procesach gtasa.exe.
  • Level 42  
    Wszystko z płyt czyli przestarzałe sterowniki też!
  • Level 2  
    No niby tak ale jeśli wcześniej chodziło do dlaczego teraz nie chce działać? A próbowałem niedawno szukać sterowników jakiś aktualnych lecz nic nie znalazłem, tzn może i coś było tylko jestem za głupi na to i dlatego nie znalazłem:D
  • Level 2  
    Zrobiłem to co napisałeś i pomimo ze tego DirectX miałem zainstalowanego a przy instalacji sterowników wyskoczył mi błąd: "Poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera. Instalator zakończy działanie.'' gta działa jak nalezy. Wielkie dzięki za pomoc.