Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] wycena i ewentualna sprzedaż uszkodzonego laptopa

carpetmonster 01 Lis 2012 00:46 852 0
    carpetmonster
    Poziom 2  
    Witam wszystkich, jestem posiadaczem toshiba satellite a200-14 d. Był ze mną przez prawie 5 lat używany praktycznie jako stacjonarny. Jest w dobrym stanie-nieużywane zawiasy bo go praktycznie nie zamykałem,nieużywany touchpad bo mnie irytował (wolałem podłączyć mysz na usb) rzadko korzystałem z napędu cd , żadnych zadrapań bo stał ciągle na biurku, nawet naklejka z kodem do Windows Vista wygląda dalej jak nowa, jedynie wyjście słuchawkowe uszkodzone, bo kiedyś potknąłem się o podłączone do niego słuchawki. Ma też wytarty plastik na dole po lewej stronie, od opierania się nadgarstkiem. Miesiąc temu wymieniłem mu klawiaturę (stara zaczynała padać) i planowałem korzystać z niego jeszcze minimum przez rok zanim nie kupię nowego. Niestety tydzień po zakupie klawiatury popsuł się skubaniec-brak obrazu na matrycy, działa natomiast normalnie pod zewnętrznym monitorem. (czyli albo grafika, albo taśma albo coś jeszcze ale nie znam się a na serwis mi szkoda kasy) Jako że w planach i tak miałem zakup nowego ten postanowiłem sprzedać. Niestety jak wspomniałem wyżej-nie znam się, więc potrzebuję pomocy w wycenie, ewentualnie jeśli ktoś chce kupić to zapraszam, zaznaczam że najlepiej odebrać samemu we Wrocławiu, ale jeśli komuś bardzo zależy możemy się dogadać co do wysyłki.
    Jeśli zaś chodzi o podzespoły to:
    Procesor
    Intel Core Duo T2350 1.866
    Matryca
    15,4 TruBrite
    Karta grafiki
    NVIDIA GeForce Go 7300 - 256 MB (biorąc pod uwagę problem z obrazem może być uszkodzona)
    Dysk twardy
    120GB 5400obr./min. Hitachi
    Pamięć
    Oryginalny RAM wymieniłem (było 1GB) na 2 kości po 2GB 800mhz GoodRam DDR2, mam jeszcze jedną kość 1GB 667 Kingstona której nie używam.
    Chipset
    Mobile Intel Calistoga i945PM
    Karta dźwiękowa
    Realtek ALC862
    Napęd optyczny
    Toshiba-Samsung TSSTcorp CD/DVDW TS-L632D
    Akumulator
    litowo-jonowy Toshiba 4000 mAh (nie wiem na pewno ile trzyma, bo lapek był zawsze podłączony, ale myślę że ponad 1,5 h spokojnie da radę)
    Złącza
    ExpressCard, 4x USB 2.0, FireWire, wejście mikrofonowe,wyjście słuchawkowe(uszkodzone-wyrwany plastik)S-Video,VGA,LAN,modem
    Łączność
    WLAN Intel 4965AGN PRO/Wireless 802.11a/g/n, LAN Realtek RTL8101 10/100, modem 56K/V.92, Bluetooth
    Inne
    kamerka 1,3 megapiksela, zintegrowany mikrofon, czytnik kart 5 w 1, Toshiba Bass Enhanced Sound System

Na koniec jeszcze jeśli kogoś to interesuje 2 rzeczy:
    mam praktycznie nieużywany (a kupiony razem z laptopem) plecak na laptopa firmy targus-mi się już nie przyda, jeśli ktoś chce mogę odsprzedać za powiedzmy okolice 100 zł
    Mam też zewnętrzną kartę dźwiękową Behringer uca202 (ma gdzieś poniżej roku-kupiłem mało używałem)- też okolice jakiejś 100 zł