Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung NP350V5C-S07PL - BT 4.0 nie wykrywa żadnych urządzeń

lukas0420 01 Nov 2012 12:19 3864 7
    lukas0420
    Level 9  
    Mam problem z bluetooth 4.0 w laptopie Samsung NP350V5C-S07PL. Nie wykrywa żadnych urządzeń, ani urządzenie laptopa mimo tego, że bluetooth jest włączony na obu urządzeniach. Przeszukałem opcje bt w lapku i wszystko co powinno być ustawione to jest już wykonane.

Co mam zrobić?
    sosarek

Level 43  
    Jaki system operacyjny,oprogramowanie do obsługi bluetooth,model urządzenia,jakiekolwiek niezbędne informacje?
    lukas0420
    Level 9  
    System Windows 7, sterownik do bt : Generic Bluetooth Adapter, model urządzenia podany w temacie. Sterowniki były już wgrane po kupnie laptopa bo mam go około 2 miesięcy.
    bmserwis
    Level 36  
    Czy usługa obsługi bluetooth w systemie jest włączona?
    lukas0420
    Level 9  
    Jest włączona, sprawdzałem. Tak przy okazji czy starość sterownika też może wpłynąć na mój problem?
    sosarek

Level 43  
    Jak napisałeś "starość" sterownika nie ma nic do rzeczy. Czy masz na obudowie dodatkowy przełącznik do obsługi bluetooth,lub jest on załączany jakąś kombinacją klawiszy?
    lukas0420
    Level 9  
    Kombinacja klawiszy Fn + F12 tak się włącza bt. Nie ma żadnego dodatkowego przełącznika. A co do starości do chodziło mi o to jak długo istnieje. Zauważyłem we właściwościach sterownika że pochodzi z 2006 r. co mnie bardzo zdziwiło.
    lukas0420
    Level 9  
    Po długim czasie chciałbym oznajmij, że wystarczyło zaktualizować sterowniki, i bt działa poprawnie.