Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iphone 4s 6.0 - jailbreak

Agnieszka KKKKKKKKK 01 Nov 2012 18:08 1299 3
    Agnieszka KKKKKKKKK
    Level 2  
    Witam. Chciałabym poprosić o pomoc. Mam iPhona 4s i chciałabym go przystosowac do pracy z inną kartś Sim niz oryginalna. Telefon jest z zagranicy. Kupiłam kartę startową w tej samej sieci, ale nie działa.Mam komunikat, że muszę uzyć oryginalną kartę. Czytałam juz o robieniu jailbreaka. Tylko informują, że nie jest dostępny dla 4s. Który konkretnie program powinnam użyć? Mój tel. jest w Firmware 3.0.04, Model 235ER, wersja 6.0 (10 A403).
    simplusik1
    Level 19  
    Jesteś pewna że kupiłaś karte tego samego operatora, z tego samego kraju?

Simlocka nie ściągniesz za free z 4s. Proponuje na początku sprawdzić po numerze imei - od jakiego operatora pochodzi iphone i czy nie jest na "czarnej liście". Wtedy można pokusić się o ściągnięcie simlocka po numerze imei - koszt od ok 200zl - zależnie od operatora, czarnej listy.
    Agnieszka KKKKKKKKK
    Level 2  
    Witam. Właśnie o to chodzi, że kupiłam kartę tego samego operatora, ale innego kraju.

Dodano po 2 [minuty]:

Na dodatek zaktualizowałam go do 6.01 i teraz nie ma jeszcze jailbreaka na ten system.
    mobista
    Level 35  
    Nazwa operatora nie ma nic wspólnego z daną siecią - musisz mieć kartę danego operatora z danego kraju.