Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie sony bravia kdl hx750 z internetem

slup85 01 Lis 2012 20:21 2904 4
  • #1 01 Lis 2012 20:21
    slup85
    Poziom 2  

Witam mam telewizor Sony bravia kdl hx 750 i chciałbym go połączyć bezprzewodowo poprzez komputer z internetem. Mam internet z multimedii modem Motorola sb 5100 SurfBoard podłączony kablem do komputera, z komputera udostępniam internet do laptopa bezprzewodowo kartą wi fi Asus 802.11 g sieciowy adapter, w laptopie działa internet i chciałbym połączyć się poprzez tą kartę z telewizorem. Telewizor widzi sieć ale nie może się z nią połączyć. Próbowałem opcji wpisywania ręcznego ip i automatycznego i nic. Czy jest możliwe takie połączenie ?

0 4
  • #2 02 Lis 2012 09:45
    sosarek

Poziom 43  

Witam,co znaczy że telewizor nie może się połączyć-jaki komunikat wyświetla? Jaki to model asusa? Nie prościej byłoby zaopatrzyć się w router xdsl i stworzyć porządnie sieć działającą niezależnie od tego czy komputer jest włączony czy nie?

0
  • #3 02 Lis 2012 13:21
    slup85
    Poziom 2  

Pojawia się komunikat połączenie z internetem zakończone niepowodzeniem. To jest zwykła karta wifi asus w stacjonarnym. Chodzi o koszty jeśli się nie da tak połączyć to wtedy wymienię modem Motorola przewodowy na router bezprzewodowy u dostawcy internetu.

0
  • #4 03 Lis 2012 15:04
    sosarek

Poziom 43  

slup85 napisał:
    Pojawia się komunikat połączenie z internetem zakończone niepowodzeniem. To jest zwykła karta wifi asus w stacjonarnym. Chodzi o koszty jeśli się nie da tak połączyć to wtedy wymienię modem Motorola przewodowy na router bezprzewodowy u dostawcy internetu.
    Więc poprostu wymień modem u operatora,odpadną Ci koszty prądu zużywanego przez komputer w celu obsługi wifi.

0
  • #5 07 Lis 2012 10:35
    slup85
    Poziom 2  

Wymieniłem modem na router i od razu podłączył się do sieci także temat zamknięty. Dzięki

0