Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat cordoba 99r - Sterownik, centralny zamek

02 Nov 2012 10:34 4833 7
  • Level 8  
    Witam wszystkich użytkowników:) mam takie pytanie Może jest ktoś w stanie mi pomoc chodzi o to że może ktoś wie gdzie w moim seacie(cordoba 1999r) znajdę sterownik centralnego zamka? Dodam że autko posiada także alarm. Proszę o pomoc.
  • SterControlSterControl
  • Level 21  
    jeśli centralny masz oryginał tzn pneumatyczny to cały układ jest w pompce od centralnego. jak dokładany elektryczny to tam gdzie dał montażysta czyli raczej okolice bezpieczników.
  • SterControlSterControl
  • Level 8  
    Dzięki za info:) a tak wogóle to w którym miejscu znajdę pompę od centralnego? A i dodam że pilot mam radiowy Siemens oryginalny od Seata.
  • Level 21  
    bagażnik lewe lub prawe nadkole.
  • Level 8  
    Dzięki wielkie:) później sprawdze co i jak. Bo problem mam z tym że mam pilota w kluczyku są na nim 2 przyciski. A problem w tym że nie działa centralny z pilota. Jak zamykam kluczykiem w drzwiach to wszystko ok. A z pilota nie reaguje nic próbowałem zakodować wszystkimi sposobami które wyczytalem. Ale nic nie dało. I właśnie nie wiem czy to wina sterownika czy pilota po próbie kodowania dioda w kluczyku miga 5 razy. A to sygnał z pilota odbiera sterownik czy jak to jest?
  • Level 21  
    sygnał odbiera sterownik i dopiero on wyzwala pompke, ale nie jestem pewny czy jest w pompce, raczej go tam nie ma choć mogę się mylić . zajrzyj do pompki to się okaże.
  • Level 8  
    Ok potem zajrze:) bo też myślałem o kupnie nowego kompletnego sterownika. Wiesz może jak go podłączyć?
  • Level 21  
    sterowanie dwoma plusami. znajdziesz je kontrolką w lewym progu lub przy pompie.