Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirpool AWE 6317/P - grzałka

lesar 02 Lis 2012 15:10 2196 4
  • #1 02 Lis 2012 15:10
    lesar
    Poziom 9  

W pralce otworzył się bęben i musiałem dostać się do środka i podczas wysuwania grzałki aby zamkną drzwiczki bębna znalazłem na dni coś jakby spinacz 2 cm wysoki gdzieś, w kształcie cyfry ósemki tylko takiej płaskiej, taki zagięty drut, czy to jest coś związanego z grzałką? czy to może jest element, który podtrzymuje grzałkę na końcu? Zmontowałem pralkę bez tego i chodzi, i nie wiem czy to element pralki czy było to do prania wcześniej wpadło.

0 4
  • Pomocny post
    #2 02 Lis 2012 18:26
    tom71
    Poziom 19  

lesar napisał:
    W pralce otworzył się bęben i musiałem dostać się do środka i podczas wysuwania grzałki aby zamkną drzwiczki bębna znalazłem na dni coś jakby spinacz 2 cm wysoki gdzieś, w kształcie cyfry ósemki tylko takiej płaskiej, taki zagięty drut, czy to jest coś związanego z grzałką? czy to może jest element, który podtrzymuje grzałkę na końcu? Zmontowałem pralkę bez tego i chodzi, i nie wiem czy to element pralki czy było to do prania wcześniej wpadło.

Tak jest. Ten element , podtrzymuje grzałkę, zapobiegając jej oberwaniu, czyli trzeba go zamontować.

0
  • #3 08 Lis 2012 15:37
    lesar
    Poziom 9  

Jak ten element podtrzymujący grzałkę zamontować, wciska się go w obudowę zbiornika wody, czy przykręca? Jest dosyć ciasno pomiędzy bębnem a grzałką? Jak bardzo jest to skomplikowane, bez demontażu bębna dam radę (wyciągający tylko grzałkę?

0
  • #5 09 Lis 2012 20:55
    waldek259
    Poziom 19  

Przez mieszacz naprzeciwko otwieranych drzwi.Powinno dać się wcisnąć w zbiornik ten zaczep grzałki.

1