Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beats By Dr. Dre Beats Pill - przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth

piokrza 03 Lis 2012 23:37 4230 0
 • Beats By Dr. Dre Beats Pill - przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth Electronics wprowadza nowy głośnik Beats By Dr. Dre Beats Pill, z technologią NFC i apt-X. Specjalnie zaprojektowany, aby zoptymalizować jakość dźwięku, Pill integruje w sobie algorytm Beats Audio, technologię apt-X i cztero przetwornikowy system. W ten sposób ma dostarczać “najwyższą jakość dźwięku w urządzeniu przenośnym”. Głośnik jest też pierwszym produktem firmy Beats Electronics, po zerwaniu z Monster Cable.

  Beats Pill wykorzystuje złącze Bluetooth do bezprzewodowej transmisji i obsługuje system komunikacji NFC. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi może również działać jako system głośnomówiący z redukcją echa. Urządzenie posiada wejście jack 3.5mm do bezpośredniego podłączenia innych źródeł audio, oraz wyjście jack 3.5mm do podłączenia zewnętrznego systemu głośników. Jego akumulator litowo-jonowy zapewni do 7 godzin odtwarzania w trybie ciągłym, z możliwością doładowania przez port micro USB. Funkcja automatycznego wyłączania pozbawi Pill zasilania po 30 minutach braku wykrytego sygnału.

  Głośnik Beats Pill jest dostępny w kolorach czarnym, białym i czerwonym w ceni 200 dolarów amerykańskich. Kabel 3.5mm to 3.5mm, kabel ładujący USB 2.0, adapter AC i pokrowiec są wliczone w cenę.

  Źródło: http://www.beatsbydre.com/speakers/beats-pill-white/900-00055-01,default,pd.html

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1413 postów o ocenie 142, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.