Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera sieciowa Logitech Broadcaster WiFi dla Mac, iPhone i iPad

piokrza 03 Lis 2012 23:57 1764 0
  • Kamera sieciowa Logitech Broadcaster WiFi dla Mac, iPhone i iPadLogitech przedstawił ostatnio swoją najnowszą bezprzewodową kamerę internetową o nazwie Broadcaster WiFi Webcam, zaprojektowaną dla profesjonalistów tworzących filmy, bloggerów i hobbystów. Stworzona dla użytkowników do dzielenia się ich pasjami i zainteresowaniami ze światem, kamera jest w stanie natychmiastowo przesyłać materiał wideo do UStream za pomocą jednego naciśnięcia dedykowanego do tego zadania przycisku. Użytkownicy mogą również korzystać aplikacji Broadcaster na Mac, iPad lub iPhone służącej kontroli i podglądu materiału wideo, a także zarządzaniem audycją, ogłoszeniowymi postami w serwisie Facebook i Twitter, i interakcji z widzami w czasie rzeczywistym.

    Logitech Broadcaster WiFi Webcam może nagrywać wideo w trybie HD 720p, zawiera technologię Fluid Crystal Technology poprawiającą jakość obrazu i udostępnia szybką łączność WiFi 802.11n do płynneg, strumieniowego przesyłania materiału wideo. Posiada również 3x cyfrowy zoom, cyfrową regulację położenia/pochylenia oraz wbudowaną lampę oświetlającą. Korzysta przy tym z kodeku kompresji wideo H.264. Broadcaster może być wykorzystana jako druga kamera w parze z kamerą wbudowaną w Mac (korzystając z aplikacji dołączonej do Broadcaster można nagrywać dwa różne obrazy w tym samym czasie). Korzystając z programu iMovie lub Final Cut Pro można edytować łączyć razem uzyskane wcześniej dwa nagrania. Kamera WiFi może również dodać drugi punkt widzenia do wideo rozmów Skype. Współpracuje przy tym z programami QuickTime, PhotoBooth, FaceTime i iChat.

    Nowa kamera internetowa WiFi wyposażona jest w futerał z twardego plastiku, który funkcjonuje też jako podstawa. Baterie mają z kolei pozwolić na 2 godziny nagrywania z wykorzystaniem wbudowanego mikrofonu mono. Urządzenie posiada także dodatkowe wejście jack dla mikrofonu zewnętrznego. Sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 200 dolarów amerykańskich.


    Źródło: http://www.logitech.com/en-us/webcam-communic...cam?wt.mc_id=global_redirect_news_broadcaster

    Fajne! Ranking DIY