Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje plyty ind 1300-mam duzy metlik w glowie...

04 Lis 2012 12:32 1278 4
  • Poziom 12  
    Witam, od jakiegos czasu sledze forum i mam juz metlik w glowie. Szukam taniej plyty indukcyjnej, bez bajerow,trwalej i bezproblemowej. Wymagania: pelne podlaczenie pod sile i bezproblemowosc. Do tej pory myslalem ze znalazlem:
    mastercook i3d4r, ale natknalem sie na info ze plyta nie grzeje rownomiernie tylko impulsowo, ze przelacza sie miedzy polami,przypala itp sprzedawca w sklepie neonet mowil, ze idzie masa tych plyt i ze ludzie nie narzekaja. Tak wiec szukam taniej plyty do 1300pln, ale mam metlik i nie wiadomo co kupic: sa mastery,beko,whirlpool,candy,electrolux,samsung. Z lektury wiem, ze jest tylko 3 producentow a reszta tylko nabija logo. tak wiec nie wiem, czy jak kupie whirlpoola za 1300 czy to nie bedzie ten master za 999 zl ? Tak wiec panowie co wybrac ??
    Z mastercooka napewno podoba mi sie gwarancja za 150 podobno na 5 lat....

I jak to jest z tym podlaczeniem : bo kolega elektryk mowil mi zeby miala pelne podaczenie pod 380, tylko nie wiem co to znaczy...

Czy moze przesadzam i ten mastercook za 999zl -i3d4r bedzie w sam raz ???
  • Poziom 1  
  • Poziom 36  
    83piotrek napisał:
    bo kolega elektryk mowil mi zeby miala pelne podaczenie pod 380, tylko nie wiem co to znaczy..

Twój kolega elektryk żyje jeszcze w XX wieku, teraz mamy 400 V, nie 380 V. A chodziło mu o to, aby płyta była zasilana trójfazowo, a nie z dwóch faz. Żeby potwierdzić lub zanegować jego porady, potrzebne by były dane o Twojej instalacji. Ludzie zawsze najpierw kupują płyty, a potem problem, bo instalacja nie gwarantuje pełnego zakresu korzystania z niej.