Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seat alhambra 19 tdi - powietrze w przeziroczystym przewodzie przed pomp±

04 Lis 2012 15:01 2778 8
  • Poziom 15  
    Witam proszę o poradę gdzie szukać w seacie alhambra 1999r,19tdi przyczyny powietrza w przewodzie zasilaj±cym,filtr nowy i raczej szczelny,słyszałem że w zbiorniku może być zabrudzony kosz,jak go zdemontować.W czasie jazdy samochód ci±gnie i tak jak by w pewnym momencie go co¶ chamowało i po chwili znowu jest ok,ponadto s± momenty że nie chce odpalić i muszę trochę kręcić.proszę o podpowiedzi
  • Poziom 12  
    popmpa wtryskowa ,mozliwe ,że sie zaciera,lub zabrudzony nastawnik(da sie zregenerować i ja take cos robie)
  • Poziom 15  
    witam i dzięki za wskazówki ale nie to nie pompa ,bo gdyby się tak działo to by było to na co dzień, a dzisiaj auto idzie jak powinno i nic się nie dzieje,nie wiem jak się zabrać za kosz w zbiorniku i czy ten model ma pompkę.
  • Poziom 9  
    Z tego co wiem do zbiornika dobierzesz się od góry ze ¶rodka samochodu. Trzeba odł±czyć dwa wężyki paliwowe i odkręcić plastikow± nakrętkę. PóĽniej cało¶ć ostrożnie do góry i już wszystko masz na wierzchu.
  • Poziom 15  
    witam,no bardzo dzięki dzisiaj zdj±łem wykładzinę z podłogi znalazłem dostęp do kosza jutro go spróbuje wyj±ć,a czy jest tam pompka paliwowa,czy pompa wtryskowa zasysa paliwo.Bo jedni mówi± że jest i wła¶nie z tam ci±gnie powietrze,lub zabrudzony kosz.pozdrawiam
  • Warunkowo odblokowany
    Pompa wtryskowa zasysa paliwo,przed zbiornikiem jak odkręcisz nakrętkę znajduje się pływak,czujnik paliwa,, i sitko
  • Poziom 15  
    witam serdeczne dzięki za wskazówki,dzisiaj po południu to zdemontuje,ale co my¶lisz że to sitko może być zawalone syfem i z t±d to powietrze przed pomp± wtryskow±.Wymienię też filtr paliwa ,założę z golfa II,usunę ten zaworek co jest na filtrze bo też mi podpowiadano że przez ten nadmiar może ci±gn±ć powietrze.
  • Poziom 35  
    A po drodze, pod progiem, jest jeszcze trójnik na przewodzie paliwowym i podł±czona jest pompka paliwa dla dogrzewacza. SprawdĽ czy tam wszystko jest szczelne, czy nie ci±gnie fałszywego powietrza.
  • Poziom 15  
    witam dzięki za podpowiedzi ,znalazłem nieszczelno¶ć na powrocie do filtra ,założyłem filtr z golfa II i wyrzuciłem ten biały zaworek czy jak tam zwał,rurki poł±czyłem i zero powietrza w układzie,jeszcze raz serdeczne dzięki za zainteresowanie sie moim problemem.