Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód akumulatorowy 6V, silniczek skrętu kół

04 Lis 2012 18:01 1416 4
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Witam chciał bym się poradzić kolegów jak rozwiązać problem, kupiłem wnukowi baby mix samochód na akumulator lecz bez zdalnego sterowania .On troszkę jeszcze mały do tego wiec postanowiłem go przerobić na zdalny co do jazdy nie widzę problemu ale jak rozwiązać problem skręcania nim nie mam żadnej koncepcji na to może ktoś z kolegów doradzi
  • Relpol przekaźniki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jakaś aparatura zdalnego sterowania i do tego układ serwomechanizmu. Czy to zaadaptowany z czegoś, np z mechanizmu wycieraczek/wycieraczki tylnej, czy stworzony z jakiś kółek zębatych. Było o tym na forum. I o zasilaniu takich samochodzików, bo często stwarzają problemy.
  • Relpol przekaźniki
    Szczerze od 2 dni kopie po portalach i nic konkretnego nie znalazłem,aparaturę 4 kanałowa z odbiornikiem zakupiłem jak powyżej rozwiązany problem jazdy przód tył mam na przekaźnikach chyba ze wiesz jaki by regulator by podszedł ale z skrętem mam problem ,widziałem serva na 2 kilo ale bym musiał mieć chyba 2 sztuki albo coś innego tylko co
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Aparatura jaka? Proporcjonalna, czy nie?
    Skoro masz wolne dwa kanały, to bez problemu zrobisz sterowanie mostkiem H nawet dwóch przekaźnikach.
    Mechanizm skrętu, to już nic trudnego. Do wykorzystania dowolna przekładnia zwalniająca z jakimś kołem i do tego ramię. Chwila pomyślunku. A przy odrobinie chęci dorobisz samoczynny powrót do neutrum.
    Aparatura Protech 35 mHz - 4 kanały z odbiornikiem tylko o ten skter bo jazda zostanie na przekaźnikach

Dodano po 5 [minuty]:

mam wkrerake wolną może z niej coś wykorzystać

Proszę poprawić błędy w pisowni. To nie zawody w pisaniu na szybkość.