Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung LE40S62B - Podzespoły

djmaly17 05 Nov 2012 09:54 1761 3
    djmaly17
    Level 19  
    Witam. Potrzebuję rady odnośnie tego TV. Znalazłem ciekawą ofertę aby nabyć ten TV za nie duże pieniądze, lecz właściciel napisał że jest uszkodzony. Napisał że serwis stwierdził że jest uszkodzona płyta główna po burzy bo cały czas świeci dioda STNADBY i nie można go włączyć. Mówi że TV w stanie idealnym wszystko posiada a matryca cała. Ja posiadam na chwilę obecną Samsunga LE37S62B ze zbitą matrycą, wiem jeszcze że uszkodzony jest inwerter bo jak się go włączy to tylko zaświeci się na chwilkę ekran i gaśnie. A pytanie to czy z modelu 37 do 40 pasowała by płyta i ewentualnie inne podzespoły, czy można to stwierdzić bez porównania na żywo? Pozdrawiam.
  • Helpful post
    zorbek
    Level 31  
    Tylko i wyłącznie płyta pod warunkiem że w obu panel jest zasilany napięciem 12V
    djmaly17
    Level 19  
    Z tego co pamiętam to zasilacz posiadał następujące napięcia:
    28V
    12V
    5V i 12V szły do płyty głównej a 28V do inwertera. Czy można w sieci dostać jakiś manuale jednego i drugiego Tv może tam były by jakieś dane odnośnie do porównania? A czy idzie dostać matryce 37 i w jakiej cenie?
    zorbek
    Level 31  
    Zasilacze są zupełnie różne, jeden ma zasilanie 24V na inverter a drugi zasila lampy poprzez zasilacz WN.