Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

oszczedne piece elektryczne

05 Nov 2012 12:20 1188 7
  • Level 2  
    witam
    jestem zmuszony ogrzewac biuro(130m) elektrycznie
    Jako ze nie znam sie kompletnie na ogrzewaniu prosze o info co kupic aby bylo ekonomiczne. Mam jedna taryfe i brak mozliwosci jej zmiany.
    dziekuje
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 36  
    Tylko piece akumulacyjne, a i tak tanio nie będzie.
  • Level 19  
    Chyba mam złe wiadomości o ile nie masz możliwości na drugą taryfę to nie ma oszczędnych pieców elektrycznych -ile prądu wejdzie tyle ciepła wyjdzie.Fizyka jest nieubłagana .Przy dobrej wentylacji można się pokusić o grzejnik gazowy taki na butli chyba wyjdzie trochę taniej.
  • Level 11  
    Ogrzewanie elektryczne jest drogie.
    Jeśli już musisz tak ogrzewać, to koniecznie musisz zmienić taryfę. Co to znaczy nie mogę zmienić taryfy?
  • Level 2  
    Wlasciciel budynku ma jedna taryfe i nie jej nie zmieni.
    Nie zgadza sie rowniez na piec konwencjonalny , mimo ze budynek jest na to przygotowany(komin instalacja co etc)

probowalismy grzac gazem(sloneczka piece ) jednak pracownicy skarza sie na bole glowy etc
  • Level 36  
    To masz tylko dwa wyjścia, piece akumulacyjne lub zmiana lokalu.
  • Level 39  
    andrefff wrote:
    To masz tylko dwa wyjścia, piece akumulacyjne lub zmiana lokalu.

Piece akumulacyjne mają sens tylko przy dwóch taryfach, przy jednej taryfie nie będą tańsze w eksploatacji od innych elektrycznych grzejników, a w zakupie są sporo droższe.

• Moderator on vacation ...
    Powietrzna pompa ciepła z funkcją klimatyzacji. Pracuje do -20C
    W chłodniejsze dni dogrzejesz farelkami.