Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Platan Alfa - Przekierowanie połączeń

06 Lis 2012 14:25 1980 2
  • Poziom 14  
    Czy centralkę Platan Alfa można skonfigurować tak, że każdy numer zewnętrzny dzwoniący do mojej firmy będzie od razu przekierowywany na inny numer zewnętrzny?

Musze jakoś rozwiązać sytuację, gdy ktoś do nas dzwoni po godzinach pracy firmy. Pomysł jest taki, że osoba pełniaca dyżur odbierałaby telefony do firmy we własnym domu.
  • Poziom 33  
    Nie ma takiej mozliwości na tym sprzęcie możma zastosować bramke gsm na port wew. i pogodzinach wszystkie połaczenia przechodzić beda po niej do kogos na gsm , w innym wypadku wymiana sprzętu .
  • Poziom 10  
    Odświeżam temat - mam ten sam problem. Potrzebujemy przekazywać połączenia na telefon komórkowy, gdy osoba będąca w zakładzie wychodzi z biura na magazyn, gdzie nie ma zasięgu słuchawki DECT.
    Serwisant Platana powiedział mi (kiedy był jeszcze support dla Alfy), że w ostatniej wersji oprogramowania opcja przekierowania na numery zewnętrzne jest możliwa, ale jak próbowałem to zrobić nie zadziałało. Czy macie jakiś pomysł jak to zrobić poprzez oprogramowanie centrali, ewentualnie w tani i prosty sposób za pomocą urządzenia zewnętrznego. Przyszła mi do głowy bramka GSM z "gorącą linią", ale nie wiem które z dostępnych i sprawdzonych urządzeń mają taką funkcję i czy zestawianie połączenia nie będzie trwało zbyt długo.