Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

carroy - mikroktraktor - wymiana oleju i obsługa okresowa

06 Lis 2012 14:57 708 2
  • Poziom 9  
    Drodzy Forumowicze,

forum elektroniczne, ale widzę że i dla spraw mechanicznych jest stosowny dział ;-)

Poszukuję porady na temat mikrotraktorków 1-osiowych z napędem hydraulicznym.

posiadam takowy 'ręczny' traktorek firmowany przez francuską markę Carroy Giraudon, ale nie znalazłem żadnych oznaczeń na samym napędzie hydraulicznym, oprócz oznaczeń całości urządzenia CGxxx. nie ma do tego manuala, a w sieci nic nie wyszukałem przydatnego.

Chciałbym wykonać przegląd z wymianą oleju oraz inne czynności potrzebne przy tego typu sprzęcie.
    Czy ktoś może podrzucić kilka porad jaka jest procedura wymiany oleju w tego typu maszynach? (tak żeby sie nie zapowietrzyło itp.)
    Olej planuję wlać HL68, ale nawet nie wiem ile.
    Na co jeszcze należy zwracać uwagę przy przeglądzie okresowym? co wymienić w czasie serwisu?

czy ktoś może coś podrzucić albo jakiś link do tej tematyki? nie koniecznie o maszynach Carroy bo nie spodziewam sie żeby coś było ale w ogóle o takich urządzeniach.

pozdrawiam
  • Poziom 34  
    Podaj dokładny model tego traktorka.
  • Poziom 9  
    Na tabliczce z tyłu znalazłem CG952 co sie odnosi do całości jak przypuszczam.
    jest na tym traktorku zamontowana kosiarka.
    to stara konstrukcja i już raczej nie produkowana.
    dodam tylko że firma carroy nie odpowiedziala na moja prosbe o jakiś manual :-(
    może już nawet nie mają tego w archiwum...

pozdrawiam