Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-J140W - drukarka nie drukuje z komputera

cislaw931 06 Lis 2012 19:46 4638 2
  • #1 06 Lis 2012 19:46
    cislaw931
    Poziom 7  

Witam :D Posiadam wyżej wymienioną drukarkę świeżo po zakupie i mam problem ze sterownikiem. Polega on mniej więcej na tym, że drukarka po zainstalowaniu pakietu sterowników i zalecanym restarcie komputera nie chce nic wydrukować przez kabel USB, ani przez WiFi, jedynie jest w stanie wykonać skanowanie, diagnostyka Brother wskazuje, że drukarka jest podłączona prawidłowo jak i skaner, ale w przypadku drukarki instalacja sterowników się nie powiodła. Instalowałem pakiet naprawczy i reinstalowałem sterowniki dziesiątki razy, przepinałem gniazda, ale to nic nie dało, a żeby było śmieszniej raz nie restartując komputera po instalacji miałem sprawną drukarkę, ale skaner nie działał do póki nie włączyłem komputera ponownie i w tedy sytuacja się odwróciła z powrotem :!: Aktualnie posiadam Win 7 Ultimate 32-bit.

0 2
  • #2 09 Lis 2012 22:11
    sosarek

Poziom 43  

Zainstaluj urządzenie jako administrator, a nie użytkownik z prawami admina.

1
  • #3 14 Lis 2012 22:01
    cislaw931
    Poziom 7  

Tylko, że ja ją instalowałem jako admin, gdyż to konto jest jedyne na komputerze i nie ma innego.

1