Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia e6 odzyskanie zdjęć z pamięci telefonu

06 Nov 2012 21:55 4518 4
  • Level 2  
    Please, jakim programem odzyskać zdjęcia z nokia e6 (z pamięci telefonu, nie z karty pamięci) żeby widział telefon jako dysk?? Sprawdzałem już różne, easy recovery różne wersje i nic... Generalnie programy nie widzą w "mój komputer" telefonu jako dysku tylko jako telefon albo aparat cyfrowy. Proszę o pomoc.
  • Level 29  
    A jak widzi go jako telefon to nie możesz wejść na niego i zgrać zdjęć.
  • Level 38  
    Jeżeli podłączysz w trybie PC Suite, to teoretycznie powinno się dać przeglądać telefon (będzie ikonka w "Mój komputer"). Oczywiście musisz mieć zainstalowany PC Suite/Nokia Suite.

Jedno ważne pytanie - telefon działa normalnie czy jest z nim jakiś problem?
  • Level 2  
    Telefon działa normalnie, od tego czasu nie robię zdjęć, żeby nie nadpisywać. Mówisz nokia suite, ale czy program ma możliwość odzyskiwania zdjęć?

Dodano po 2 [minuty]:

mundek223 wrote:

Może użyłem skrótu myślowego, ale zdjęcia są usunięte i próbuję je odzyskać. Więc wejście do folderu nic mi nie da. Gdyby były usunięte z karty pamięci już dawno byłoby po kłopocie. Niestety usunięte są z pamięci telefonu, a programy odzyskujące dane nie widzą telefonu, tylko dyski komputera, albo pamięci flash.
  • Helpful post
    Level 24  
    bardamus wrote:
    Telefon działa normalnie, od tego czasu nie robię zdjęć, żeby nie nadpisywać. Mówisz nokia suite, ale czy program ma możliwość odzyskiwania zdjęć?

Dodano po 2 [minuty]:

mundek223 wrote:

Może użyłem skrótu myślowego, ale zdjęcia są usunięte i próbuję je odzyskać. Więc wejście do folderu nic mi nie da. Gdyby były usunięte z karty pamięci już dawno byłoby po kłopocie. Niestety usunięte są z pamięci telefonu, a programy odzyskujące dane nie widzą telefonu, tylko dyski komputera, albo pamięci flash.

Myślę, że bez odpowiednich programów które potrafią odczytać Full Flash z telefonu i wyciągnięcie (Extract) interesujących Cię danych się nie obejdzie.
    Proponuje zanieść do dobrego serwisu który takie możliwości posiada.