Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia e6 odzyskanie zdjęć z pamięci telefonu

06 Lis 2012 21:55 4431 4
  • Poziom 2  
    Please, jakim programem odzyskać zdjęcia z nokia e6 (z pamięci telefonu, nie z karty pamięci) żeby widział telefon jako dysk?? Sprawdzałem już różne, easy recovery różne wersje i nic... Generalnie programy nie widzą w "mój komputer" telefonu jako dysku tylko jako telefon albo aparat cyfrowy. Proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    A jak widzi go jako telefon to nie możesz wejść na niego i zgrać zdjęć.
  • Poziom 38  
    Jeżeli podłączysz w trybie PC Suite, to teoretycznie powinno się dać przeglądać telefon (będzie ikonka w "Mój komputer"). Oczywiście musisz mieć zainstalowany PC Suite/Nokia Suite.

Jedno ważne pytanie - telefon działa normalnie czy jest z nim jakiś problem?
  • Poziom 2  
    Telefon działa normalnie, od tego czasu nie robię zdjęć, żeby nie nadpisywać. Mówisz nokia suite, ale czy program ma możliwość odzyskiwania zdjęć?

Dodano po 2 [minuty]:

mundek223 napisał:

Może użyłem skrótu myślowego, ale zdjęcia są usunięte i próbuję je odzyskać. Więc wejście do folderu nic mi nie da. Gdyby były usunięte z karty pamięci już dawno byłoby po kłopocie. Niestety usunięte są z pamięci telefonu, a programy odzyskujące dane nie widzą telefonu, tylko dyski komputera, albo pamięci flash.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    bardamus napisał:
    Telefon działa normalnie, od tego czasu nie robię zdjęć, żeby nie nadpisywać. Mówisz nokia suite, ale czy program ma możliwość odzyskiwania zdjęć?

Dodano po 2 [minuty]:

mundek223 napisał:

Może użyłem skrótu myślowego, ale zdjęcia są usunięte i próbuję je odzyskać. Więc wejście do folderu nic mi nie da. Gdyby były usunięte z karty pamięci już dawno byłoby po kłopocie. Niestety usunięte są z pamięci telefonu, a programy odzyskujące dane nie widzą telefonu, tylko dyski komputera, albo pamięci flash.

Myślę, że bez odpowiednich programów które potrafią odczytać Full Flash z telefonu i wyciągnięcie (Extract) interesujących Cię danych się nie obejdzie.
    Proponuje zanieść do dobrego serwisu który takie możliwości posiada.