Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP officejet 6500a - reset tuszy

miood5 07 Nov 2012 17:19 4026 4
    miood5
    Level 2  
    Witajcie!

Mam hp 6500A plus i tak sie zastanawiam czy jest jakiś sposób, żeby zregenerowane tusze zadziałały ? Może jakieś kombinacje z zaklejaniem chipa ? Wiem, ze takie triki z lexmarkami sie robiło. Nie wiem jak to z hp'kiem.

A byc może lepiej zastosować system CISS ? Co Wy na to ? miał ktoś z Was z tym styczność ? Dobrze sie to sprawuje ?

Bedę mega wdzięczny za kazdą informacje i pomoc!

Pozdrawiam!
    miood5
    Level 2  
    Może ktoś coś wie ?
    Stan-S11
    Level 31  
    Na portalu aukcyjnym kupisz kompletny zestaw CISS - dla przykładu aukcja nr. 2770121727
    miood5
    Level 2  
    A jakieś recenzje tego sprzętu z połączeniu z HP ? PO różnych forach mówili, że nie ze wszystkim chodzi tak samo, ale zwykle mowa była o Lexmarkach czy Brotherch. Nie natrafiłem na nic o HP
    Stan-S11
    Level 31  
    Nie do kazdego modelu ( a raczej nie do każdej serii ) urządzeń drukujacych można bezproblemowo zastosować system CISS. Najlepiej stosować w tych urządzeniach które sa wyposażone w pompę tuszy. Pompa tuszy dozuje atrament.
    Co niektórzy z powodzeniem instaluja CISS gdzie popadnie, ale w tym przypadku potrzebna jest wiedza np. na jakiej wysokości ustawić pojemnik zbiorczy z atramentem. Wiele wskazówek jak to sie wszystko robi można bezproblemowo znaleśc w sieci.
    Wkładów atramentowych 920 nie da się resetować po napełnieniu jak to było możliwe np. HP 27, 28, 56, 57 poprzez zaklejanie odpowiednich styków.
    Ale atutem wkładów 920 lub 364 jest bajecznie proste napełnianie we własnym zakresie.