Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zapis e-maili z konta internetowego

tomikos2 01 Feb 2005 19:06 920 6
    tomikos2
    Level 17  
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć jak zapisać całą stronę w raz z emailem nankomputer aby działała w trybie off-line.
    Wchodze na poczte logujać się i biore w Internet Explorer Zapisz plik jako..
    Po czym wskazuje miejsce do zapisania,wysietla sie okienko z paskiem postepu a za chwilą wyskakuje błśd o następującej treści: Nie moźna zapisać tej strony Web do wybranej lokalizacji. Nie wiem czemu tak sie dzieje inne strony z łatwością mozna zapisać a tej z poczty nie, czy przyczyną moze byc ze trzeba sie zalogować, jeśli tak to jak to obejść, bo podane strony musze zgrać na płytke i najlepiej zeby to wszystko działało.
    mrrudzin
    Level 39  
    Jeżeli chcesz zgrać wszystko, najprościej będzie skonfigurować outlooka pod Twoje konto, pobrać wszystkie e-maile na komputer (wybierzesz odbierz poczte), później albo będziesz zapisywał po jednym, albo zgrasz plik (wszystko siedzi w jednym pliku). Można chyba z outlooka exportować wszystko i tyle...
    Pewnie jest jeszcze 1000 innch sposobów...
    ale ten wydaje misie najprostszy
    tomikos2
    Level 17  
    ale mi chodzi zeby zgrać całą poczte na dysk razem jak sie otwiera interie to sie cały panel pokazuje i interesuje mnie z tym panelem to zgrac, bo musze to na policje dostarczyc i powiedzielizeby tak było
    mrrudzin
    Level 39  
    To jedynie print screen...
    Klient poczty na interii (i wszędzie indziej) działa w oparciu o server np php, no i serwer www.
    Ty tylko jesteś odbiorcą...
    więc pozostaje Ci zrobienie "zrzutek ekrranowych"
    (proint screen i wklejasz w jakimś programie do obróbki grafiki i zapisujesz jako np jpg)...
    tomikos2
    Level 17  
    o to chodzi ze nei mam zamiaru składac wszystkiego, ale chyba nic innego nie da rady zrobić
    mrrudzin
    Level 39  
    możesz zrobić zrzutki tylko tego co Cie interesuje, podobnie nie widze problemu żeby ściągnąć wszyskie maile na outlooka, i pozapisywać tylko te, które są ważne, albo wykasować te których nie chcesz pokazywać i oddać plik z outlooka...
    tomikos2
    Level 17  
    chyba tak zaraz zrobie