Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV SAMSUNG UE40ES6800 LED - Jak nagrywać z TV z kartą CAM

YUREK1st 08 Lis 2012 12:37 2772 2
  • #1 08 Lis 2012 12:37
    YUREK1st
    Poziom 12  

Mam TV SAMSUNG LED z kartą CAM podłączony kablem HDMI ze stacjonarną nagrywarką i odtwarzam z niej materiały bez problemu, natomiast nie wiem co zrobić żeby nagrać. TV posiada gniazda HDMI IN 1(DVI), HDMI IN 2(ARC), HDMI
    IN 3 a nagrywarka jedno gniazdo HDMI. Na nagrywarce można wybrać klawiszem AV1, AV2, AV3 i DV camcorder. Kiedy miałem osobny dekoder trzeba było "zarezerwować" czas udostępnienia, TV nie ma takiej opcji. Proszę o jakieś wskazówki.

0 2
  • #2 08 Lis 2012 12:55
    stolarek_1988
    Poziom 20  

Nagrywarka DVD wymaga zewnętrznego źródła sygnału. Obraz i dźwięk przez HDMI jest przesyłany tylko w jednym kierunku: Z nagrywarki (jako odtwarzacza) do TV.
    Źródłem nagrań może być tylko jedno z wymienionych przez Ciebie wejść. Żadne z nich nie zapewnia transmisji sygnału HD. AV1 i AV2 to zapewne eurozłącza. Podejrzewam, że jedyną dla Ciebie szansą jest nagrywanie sygnału SD jesli samsung takowy wypuszcza przez swoje EURO.

0
  • #3 01 Maj 2013 15:54
    YUREK1st
    Poziom 12  

Wprawdzie problem się nie rozwiązał ale niestety koledzy mieli rację bo samsung skutecznie uniemożliwił takie nagrywanie :cry:

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo