Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

najtańszy elektroniczny sklep internetowy [wysyłkowy]

młodzianin 08 Lis 2012 19:46 2157 7
  • #1 08 Lis 2012 19:46
    młodzianin
    Poziom 9  

Witam.
    Jakie znacie najtańsze elektroniczne sklepy internetowe prowadzone sprzedasz wysyłkową?
    Tka wiem - na tym forum był już taki temat , ale kiedy to było :wink: . Przez ten czas myślę że się coś zmieniło .
    Moimi faworytami na chwile obecną są tme.eu i elfaelektronika.pl

0 7
  • Semicon
  • #2 08 Lis 2012 19:52
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

lispol.pl
    i kilka innych. Google ci pomoże.

0
  • Semicon
  • #3 08 Lis 2012 19:52
    Zygaqra
    Poziom 34  

Porównaj MS Elektronik.

0
  • #4 08 Lis 2012 20:14
    Tommy82
    Poziom 39  

Z tymi najtańszymi to róznie bywa bo czasem oszczędzają na wysyłaniu towarów.

0
  • #5 08 Lis 2012 20:48
    młodzianin
    Poziom 9  

Po przejrzeniu waszych propozycji doszedłem do wniosku że najtańszy dla mnie jest MS Elektronik.
    Z tego co słyszałem to są na allegro jacyś sprzedawcy którzy duże ilości elementów sprzedają za grosze. Mógłby mi ktoś polecić takich allegrowiczów ?
    A i jeszcze jedno:
    czy opłaca się kupić tzw. zestawy startowe ?

0
  • #6 08 Lis 2012 21:15
    McMonster
    Poziom 32  

młodzianin napisał:
    Po przejrzeniu waszych propozycji doszedłem do wniosku że najtańszy dla mnie jest MS Elektronik.
    Z tego co słyszałem to są na allegro jacyś dobrzy allegrowicze którzy duże ilości elementów sprzedają za grosze. Mógłby mi ktoś polecić takich allegrowiczów ?
    A i jeszcze jedno:
    czy opłaca się kupić tzw. zestawy startowe ?

Moim zdaniem opłaca się kupić sobie zestaw rezystorów 1/4 W i ewentualnie mały zestaw kondensatorów ceramicznych i elektrolitycznych. Przydają się na początku przy eksperymentowaniu. Cała reszta tych zestawów jest niepotrzebna, kupuje się na bieżąco to, czym chce się bawić.

0
  • #7 09 Lis 2012 20:23
    młodzianin
    Poziom 9  

młodzianin napisał:

chyba muszę to odwołać . Najtańszy wydaje mi się lispol . Nie ogarnąłem naliczanie cen w tym sklepie, ale też nie wiem czy dobry mam tok myślenia jeśli chodzi o ilość w seryjce za sztukę.
    Kupował ktoś w tym sklepie, bo nie wiem jak oni tam naliczają koszta.
    np:
    rezystor kosztuje 20gr brutto a na stronie z produktem pisze ilość 10szt to nie wiem czy jak kliknę że kupuje 1sz to oni podliczą 10 sztuk i zapłacę 2 zł (taka minimalna ilość zamówienia) czy jak wezmę 1szt to za 20gr bede miał 10 sztuk (czyli 2gr za szt czyli bardzo tanio jak dla mnie) ?

0
  • #8 09 Lis 2012 21:08
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Minimalna ilość zakupu - tyle masz sztuk. I cenę masz właśnie za tą ilość.

0