Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik oświetlenia w punto

rewik 01 Lut 2005 22:41 1205 7
  • #1 01 Lut 2005 22:41
    rewik
    Poziom 18  

Chciałbym zamontować w Punto I układ sterujący oswietleniem kabiny (powolne przygasanie itp.) Mam problem ze znalezieniem miejsca gdzie łączą się przewody z wyłączników przy drzwiach oraz stacyjki. Jeśli ktoś przede mną cos takiego podłączał to prosiłbym o pomoc

• #2 02 Lut 2005 11:38
    mkos1
    Poziom 29  

Jeśli zrezygnowałbyś z szybkiego gaszenia lampy po właczeniu zapłonu to nie znalazłoby się miejsce na ten układ w ... samej lampie ?

• #3 02 Lut 2005 20:32
    rewik
    Poziom 18  

Właśnie chodzi o to żeby działało wszystko, układ jest już zmontowany. Nie chcę jedynie rozwalić instalacji w samochodzie

• #4 08 Lut 2005 00:22
    kordel
    Poziom 25  

Jesli masz uklad, o ktorym mysle to mozna go podlaczyc do samej lampy tylko musisz doprowadzic jeszcze oddzielne zasilanie.

• #5 21 Lut 2005 21:13
    rewik
    Poziom 18  

trochę mało miejsca i którędy poprowadzić przewody?

• Pomocny post
    #6 01 Mar 2005 01:55
    dobryy
    Poziom 12  

przewody do lampki idą w lewym słupku pod listwą przy szybie czołowej czyli stały +12 , masa , i masa z czujników dżwiowych , natomiast +po stacyjce znajdziesz w okolicach skrzynki bezpieczników a dokładnie nad nią jest centralka code i tam są dwie wtyczki jedna z dwoma czarnymi kabelkami druga z większą ilością i w tej pomarańczowy będzie +po stacyjce.

• #7 06 Mar 2005 16:57
    rewik
    Poziom 18  

a jak najlepiej się dostać do tych przewodów pod tą listwą, żeby naraobić jak najmniej szkód?

• #8 06 Mar 2005 17:10
    dobryy
    Poziom 12  

najlepiej jest zdjąć tą listwę czyli odkręcić jednego wkręta u góry listwy zdjąć uszczelkę drzwi z całej dł listwy i resza jest na zaczepach więc z czuciem pociągnąć za listwę od góry najlepiej lub delikatnie podważać wkrętakiem

Dodano po 3 [minuty]:

nie wiem jaikich wielkości jest to urządzenie ale podejżewam że najlepiej będzie je przymocować pod osłoną maskującą bezpieczniki i przewody przeciągnąć do góry pod listwę słupka , myślę że nie powinieneś mieć większych problemów z podłączeniem

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME