Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowy internet Aero2 w smartfonie

09 Lis 2012 21:29 2280 5
  • Poziom 10  
    Nachodzi mnie na kupno smartfona (prawdopodobnie nokia lumia 700-800). Mam pytanie. Czy aby mieć darmowy internet Aero2 w smartfonie trzeba mieć smartfona z dual sim? - (oczywiscie zebym jednoczesnie mógł rozmawiać i korzystać z neta)? "Jestem w tym zielony" - może mi ktoś wyjaśnić jak i co?
    Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    Musisz mieć dual-sima . Karta Aero 2 służy tylko do internetu , nie da się dzięki niej zadzwonić .
  • Poziom 10  
    Więc Lumia odpada :-(.
    W takim razie możecie mi polecić jakiegoś dobrego smartfona na dwie karty bo wybór takich jest bardzo mały?
    Może jest jeszcze inna możliwość na korzystanie z Aero na Lumii bez ciągłego przekładania SIMa?
  • Poziom 35  
    Wpisz sobie w Google "Dual Sim" i znajdziesz to co Cię interesuje .
  • Poziom 10  
    Jako tako szukać w internecie to ja potrafię.
    Niestety jest bardzo mały wybór telefonów z dual-SIM i zarazem żeby obsługiwało sieć 3G z czes. 900 i HSDPA min. 14.4 Mbps (takie są wymogi Aero). Chyba żadem z smartfonów z wyższej półki nie ma możliwości podłączenia dual-sim i dlatego się zastanawiam czy może jest tam jakaś inna możliwość podłączenia Aero (przez modem np).
  • Poziom 23  
    Potwierdzonych modeli jest bardzo mało, w zasadzie jeden: samsung 6102 duos. Ja planuję przetestowanie modelu S7562, ale ten jest nieco droższy, ale też powinien zadziałać. O tym pierwszym modelu znajdziesz dyskusję tutaj: http://forum.jdtech.pl/Watek-samsung-galaxy-y-duos-s6102
    O tym drugim na razie nie wiadomo wiele, choć już jest w handlu.