Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford focus mk1 - zetec se 1,6 16v 2004 71KW

10 Lis 2012 18:35 3477 7
  • Poziom 19  
    Mam problem potrzebuje wsad mapy wtrysku do auta jak w temacie, niestety nie podam numerów sterownika poniewaz obecny który jest to od 1,8 .Wiem ze ja potrzebuje z czujnikiem MAP (podcisnienie kolektora) a nie MAF (przeplywomierz powietrza) jak to starsze typy mialy a jeszcze lepiej jakby ktos wiedzial nr sterownika jaki powinien byc do tego silnika. Prosze o pomoc
  • Poziom 19  
    Witam ponawiam temat, auto zagazowane i na gazie jezdzi ale wywalilem gaz aby go wykluczyc ,na benzynie odpali i zgasnie (odkrecilem wtryski i widac ze wtrysna paliwo i przestaja dawac)
    pompa paliwa podaje okolo 3 bary,
    czujniki temp powietrza i glowicy wskazuja poprawnie,
    czujnik walu pokazuje obroty,
    czujnik walka nowy,
    IDS pokazuje blad przeplywomierz powietrza ktorego nie ma oryginalnie w tym silniku zamiast tego jest MAP podcisnienie kolektora ssacego
    iskra ok (nie znika)
    Historii auta nie znam, podobno stopniowo pogarszalo sie odpalanie.
    Komputer grzebany,
    silnik 1,6 a ids odczytuje jako 1,8
    prosze o jakas pomoc chcialem wgrac nowa mape wtrysku ale nie wiem czym to ugrysc i skad taka wziasc?
  • Poziom 21  
    Witam
    Mi to podaje na uszkodzony sterownik silnika,podmień na inny i immo przegraj
  • Poziom 19  
    Mam inny sterownik tylko brakuje mi kod dostepu do zaprogramowania immo, czy ktos orientuje sie jak go uzyskac?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Motronic napisał:
    Kod wejściowy da ci sam sterownik, z niego masz obliczyć wyjściowy. A wyjściowy jest inny za każdym razem, bo zmienia się wejściowy. Tak, że proponuję serwis forda.
    a znasz jakis serwis ktory sprzeda taki kod bo ten w mojej okolicy nie chce wspolpracowac. Myslalem ze sa jakies kalkulatory dostepne, lub ktos przcuje w fordzie i sprzeda jednorazowo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Motronic napisał:
    Kodu ci nie sprzeda, inaczej-musiał byś ustanowić jakąś hot-line, ty dajesz kod wyjściowy i on ci daje wejściowy. Nie ma tak, że kod jest ten sam za każdym razem, wyłączysz zapłon czy przerwiesz procedurę programowania i kod już jest inny.
    Ja sobie radze inaczej.
    tak ja wiem ze kod jest jednorazowy, ale w tym problem ze serwis kolo mnie chce cale auto inaczej nie ma rozmowy. A moze my zrobimy interes? jak sobie radzisz z tym