Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 3510i - nie wykrywa karty SIM

10 Nov 2012 19:28 1611 5
  • Level 2  
    Witam,
    od ponad 8 lat moja Babcia używa Nokię 3510i. Ostatnio pojawiły się z nią 2 problemy:
    1) kiedy ktoś do niej dzwoni zamiast konkretnej nazwy osoby dzwoniącej naprzemiennie pojawiają się nazwy innych kontaktów
    2) podczas rozmowy telefonicznej, telefon rozłącza się (ale nie wyłącza) i pojawia się napis "włóż kartę SIM".

Czy da się coś z tym zrobić czy telefon nadaje się już tylko na śmietnik?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 39  
    Fizycznie wyczyścić i przeprogramować .
  • Level 2  
    Dziś go przeczyściłam i czekam na efekt zanim wgram nowsze oprogramowanie. A czy przywrócenie ustawień fabrycznych może dać jakiś efekt, czy raczej jest to bezsensowne działanie?
    Jeszcze mam jedno pytanie... Czy da się usunąć zapisane w kalendarzu przypomnienie o urodzinach? Szukałam takiej informacji na różnych forach ale niestety nic konkretnego nie znalazłam.
  • Helpful post
    Admin of GSM Group
    Reset do fabrycznych raczej nic nie pomoże, ale nowy soft owszem. Czym zamierzasz go wgrać?
  • Helpful post
    Level 20  
    Przywrócenie ustawień fabrycznych powinno skasować przypomnienie. W nokii 3410 nie czytała mi karty sim, pomogło mycie w wanience ultradźwiękowej.
  • Level 2  
    W sumie sama wgrywać softu nie będę bo się na tym nie znam. Raczej zaniosę do znajomego taty, który ma komis z telefonami.
    Dziękuję za pomoc :)