Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TH-37PX60B - aktualizacja oprogramowania

PawSam 10 Lis 2012 19:32 1923 4
  • #1 10 Lis 2012 19:32
    PawSam
    Poziom 2  

Mam TV Plazma Panasonic Model TH-37PX60B. Podłączyłem przez tuner DVBT telewizję naziemną i na eurozłaczączu działa dzwięk i obraz , a kablu HDMI nie działa dzwięk. Podobno chodzi o ściągnięcie nowszego soft-u do TV. Nie wiem gdzie tego szukać. Będę wdzięczny za podesłanie linku. ( i jak to wgrać do TV ? )

• #2 10 Lis 2012 19:37
    opamp
    Użytkownik obserwowany

A sprawdzałeś na stronie producenta?

• #3 10 Lis 2012 19:40
    PawSam
    Poziom 2  

Sprawdzałem ale nie mogę tego znaleźć

• #4 20 Lis 2012 10:23
    Deveroe
    Poziom 10  

Więc tak...tutaj pojawia się wątek nowego softu http://www.fixya.com/support/t586264-respond_volume_or_channel_changes_red . Problem jest inny ale z wypowiedzi wynika, że jeśli zgłosisz się do Panasonica i przedstawisz problem to powinni Ci przekazać nową wersję oprogramowania. Albo jak w przypadku tamtego użytkownika, na karcie SD, albo mailem (myślę, że wersja z kartą SD jest hmmm...bardziej interesująca). Ewentualnie spróbuj twardego resetu tak jak podali na tamtym forum. Tam gdzieś jest niby jakiś przełącznik (normalnie jest w pozycji ON, dzięki czemu działa włączanie z pilota). Nie wiem o co chodzi dokładnie. Podobno ustawienie w OFF i pozostawienie TV samemu sobie robi reset xD Jest jeszcze instrukcja...z tego co znalazłem na stronie Panasonica w FAQ jest coś o dźwięku w HDMI (warto spróbować jeśli nie próbowałeś). Najlepiej napisz maila do producenta z wyjaśnieniem sytuacji. Oni na pewno wszystko opiszą. Chociaż najczęściej wgranie softu polega na podłączeniu nośnika (czasem jakoś przygotowanego) z oprogramowaniem i albo TV rozpozna sam o co chodzi albo trzeba jakoś mu o tym powiedzieć (Ustawienia ew jakiś tryb serwisowy). Daj znać jak sytuacja się rozwinie.

• #5 20 Lis 2012 13:22
    gnomek89
    Poziom 10  

Witam, mieliśmy podobny problem na innych dekoderach. Okazało się, że rozdzielczość była ustawiona w DVI - czyli bez dźwięku, wystarczyło przestawić na 1080i w HDMI.

Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME