Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sadzicie o tablecie Overmax Dual Drive ?

fido5 20 Cze 2013 15:48 31971 35
  • #31 20 Cze 2013 15:48
    rychu1708
    Poziom 14  

zastanów się jeżeli chcesz zakupić tablet overmax

• #32 26 Lip 2013 03:51
    3po3
    Poziom 10  

Wrócił z naprawy. Nie na potrzeby wystawiania bebechów na allegro. Niestety ekran wciąż nie działa poprawnie.

• #33 26 Lip 2013 06:37
    rychu1708
    Poziom 14  

właściwością serwisu w Poznaniu Overmax jest właśnie robienia napraw na olewkę, mam 2 razy smutne doświadczenie a osoba , jeżeli w ogóle się dodzwonisz na servis ma głos tak denerwujący że po minucie masz dość i odkładasz słuchawkę. Wszystkie naprawy kwalifikują z winy użytkownika , nic w Tablecie Overmax się nie psuje . Ostatni mój zakup właśnie był tej firmy Tablet OVERMAX, same minusy z mojej strony.

• #34 26 Wrz 2013 14:02
    jarek_saw66
    Poziom 2  

Ludzie to co robi serwis overmaxa w poznaniu to jest czysta kpina. Tablet był użytkowany przez dziecko więc wcześniej czy później to się musiało stać PĘKŁ WYŚWITLACZ. No i tu się zaczęły schody. Po trzy tygodniowej naprawie odpłatnej oczywiście tablet powrócił !!!
    Obudowa w ogóle nieposkręcana i niezaplombowany, tuner DVB T, który o dziwo całkiem nieźle chodził teraz działa z trzech kilometrów od nadajnika. A to co zrobili wewnątrz to jest dopiero kpina luty jakby to robił praktykant , kabel antenowy zgnieciony przez zatrzaski obudowy, elementy które normalnie uważa się za jednorazowe przyklejone wewnątrz bez ładu i składu gdzie padło tam zostało. Ogólnie nic nie mogłem zarzucić samemu urządzeniu dopóki nie powróciło z serwisu. Reasumując DUALDRIVE nie jest zły jak za te pieniądze ,ale Z DALEKA OD PSEŁDO SERWISU W POZNANIU jak zauważyłem nie tylko Ja mam z nimi problem.

• #35 27 Wrz 2013 03:02
    3po3
    Poziom 10  

rychu1708 napisał:
    , jeżeli w ogóle się dodzwonisz na servis ma głos tak denerwujący że po minucie masz dość i odkładasz słuchawkę.

Ja przed wyjazdem na BY poprosiłem o szybszą naprawę, z powodu wyjazdu i tablet w ciągu dwóch dni dotarł do mnie. Inna sprawa, ze działał dwa dni i znów do naprawy - 6 tygodni naprawa.
    Coś jest "zwalone" z rozdzielczością ekranu. Napisy na ekranie nachodzą na siebie a czułość w niektórych miejscach jest taka, że nie ze wszystkimi programami da się pracować.
    Ostatnio słyszałem, że da się ustawić kalibrację ekranu w ustawieniach fabrycznych. Może ktoś to potwierdzić?
    A serwis i doradztwo techniczne - nie można na nich liczyć.
    Cytat:
    tuner DVB... teraz działa z trzech kilometrów od nadajnika

U mnie to samo "od nowego". TV w moim rejonie, z anteną fabryczną jest bezużyteczny.

• #36 27 Wrz 2013 11:53
    jarek_saw66
    Poziom 2  

Z tą kalibracją przy pojemnościowym ekranie z tego co ja się orientuje to nic nie zrobisz. Takie ustawienia były przy dotykach rezystancyjnych.