Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-29ps1p. Dość często sam się wyłącza i nie da się go włączyć.

02 Lut 2005 02:11 1827 4
  • Poziom 10  
    mam pytanko dotyczące tego właśnie modelu telewizora mam go od ponad roku i zauważyłem że dość często się samoistnie wyłącza i nie ma możliwości uruchomić go dopiero po wyłączeniu wtyczki z gniazdka i ponownym jej włączeniu jest możliwe ponowne uruchomienie . taka sama sytuacja jest gdy w ustawieniach dźwięku ustawię na max tony niskie i wysokie no i regulacja głośności powyżej połowy wtedy reset . czy to normalne jak dla mnie to chyba jest coś nie tak czasami taka sytuacja powtarza się i po 10 razy raz po raz za pomoc dziękuję
  • Poziom 25  
    Musisz sprawdzić czy telewizor reaguje na wstrzasy podobne do tych które wywołuje głośnik (mocne basy) - więc opukaj obudowę TV ręką.
    Druga mozliwość to występowanie resetu przy zwiekszonym poborze prądu przez TV (duża jaskrawość obrazu albo wysoki poziom dźwieku).
    Te usterki trzeba rozgraniczyć aby można powiedzieć wiecej.
  • Poziom 10  
    myślę że to nie to z obudową zrobiłem jak mówiłeś lecz nic takiego się nie zdarzyło jak dotąd .Czy może być to wywołane słabym sygnałem tv jest to kablowa telewizja podzielona na 4 tv ,lub na przykład tym że pod jedno z wejść euro jest połączone z pc z kartą graficzną a drugie z tv sat pc technotrend 1.3
  • Poziom 14  
    anie jest on jeszcze na gwarancji
  • Poziom 10  
    jest ale nie wiem czy jest to powód jakiejś usterki czy poprostu wina tak jak pisałem słabego sygnału lub dodatkowych podłaczeń różnica potencjałów