Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323 C 1,3 1,6V - mazda 323 C 1,3 1,6V raz wysokie raz niskie obroty

11 Lis 2012 13:25 3615 8
  • Poziom 9  
    Witam posiadam Mazde 323 C 1.3 1.6v sama benzyna.jak rano odpale silnik to obroty są około 1100 i jesli zaraz włącze światła to obroty rosną do 2500tysiąca spadają dopiero jeśli silnik nagrzeje sie do 90stopni,jeśli juz spadną to wtedy spada do około 600 bądz troche więcej i zaczyna telepać silnikiem prawie jak by miał zgasnąć. dodam ze na silnik 1,3 pali około 10 l na 100 km jest cos nie tak .Może ktoś miał taki problem prosze o pomoc. Przepraszam jeśli taki temat juz był..ale raczej nie..
  • Poziom 10  
    Może silnik krokowy? sprawdź przewody od podciśnienia
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    w podciśnieniu jest wszystko ok..Ale jeśli nawet wyciągne dwie kostki z kablami co są chyba ssanie i tam od czujnika obrotów to nic sie nie dzieje jak by nie dostawał prądu.byłem w paru warsztatach zeby mi podłączyli pod kompa ale nigdzie nie mają tej wtyczki zeby go podpiąć.a nie bede kupował kabla za około 600zł
  • Poziom 2  
    może przepustnica? ja ostatnio przerabiałem podobny problem wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy mi pomogło !
  • Poziom 2  
    reset ECU (usunąć na 10 sek bezpiecznik 7,5A opisany jako BACK UP w skrzynce bezpiecznikowej w komorze silnika. )odpalić silnik i pozwolić mu się rozgrzać do pierwszego włączenia wentylatora chłodnicy. Podczas tej procedury ECU dobierze odpowiednie nastawy dla przepustnicy . nie dodawać gazu !!
  • Poziom 2  
    przecież napisałem ze znakiem zapytania tak ???jeśli napisałem źle to trzeba było mnie poprawić a komentarze typu "Nie myślałeś o tym, aby swoje bajeczki opowiadać w przedszkolu? Fanki będą po prostu mdlały. " to zachowaj dla siebie a nie tylko podburzasz ludzi którzy chcą pomoc .patrząc na twoje posty to widzę ze tylko umiesz się wyśmiewać i zbędnie komentować!

to i nawęd jest na linkę to i tak może ja ściągnąć i przeczyścić to nic nie kosztuje !!! a może pomoże !

Moderowany przez robokop:

3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich. 3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji. Ostrzeżenie.