Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Alhambra 1,9tdi. 2002/2003-wyświetlacz

11 Lis 2012 17:27 2475 3
  • Poziom 2  
    Witam!
    Niedawno kupiłem Alhambrę 1,9tdi(AUY)2002r od handlarza i wydaje mi się, że coś nakombinował z wyświetlaczem. Jest to wersja bez komputera, ale między zegarami jest wyświetlacz. W jego górnej części świecą się kontrolki(rezerwa, otwarte drzwi i inne przy starcie)ale dolna część jest stale wyłączona. Czy nie powinny tam wyświetlać się komunikaty np o usterkach czy czasie do przeglądu? Jestem generalnie niezorientowany w tych sprawach, dlatego proszę o pomoc.
  • Poziom 12  
    Jeżeli wyświetlacz środkowy jest podzielony na pół to górna cześć jest matowa i tam zapalają się tylko ikonki np. otwartych drzwi itp. W dolnej czesci powinien być ekranik i po przekręceniu zapłonu powinny się pokazywać wartości wskazań komputera pokładowego,czyli spalanie chwilowe i średnie,zasięg paliwa w zbiorniku,średnia prędkość,czas podróży,temperatura zewnętrzna i może cos jeszcze o czym zapomniałem. Identyczne wyświetlacze mają np golfy i passaty.
    Jesli ta dolna część nic nie wyświetla to raczej było coś kombinowane. Aha do obsługi dolnego wyświetlacza jest prawa manetka wycieraczek-od jej czoła powinny być dwa przyciski-góra-dół.
  • Admin grupy Samochody
    derticzer napisał:
    ale dolna część jest stale wyłączona.
    Kwestia kodowania licznika.
  • Poziom 2  
    Jak napisałem na początku, jest to wersja bez komputera. Czyli nie ma przyciskòw na manetce wycieraczek. Sam wyświetlacz jest jednolity. Kontrolki świecą tylko w jego górnej części. A chcę się dowiedzieć, czy w dolnej części nie powinno się coś wyświetlać.