Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips mz7 - podłączanie mp3 pod wejście cdr

adix45 11 Lis 2012 19:47 1164 3
  • #1 11 Lis 2012 19:47
    adix45
    Poziom 2  

witam może nie jest to odpowiedni dział ale jestem tu nowy wiec przepraszam. Dobra przejdzmy do rzeczy :)

posiadam wieżę philips mz7 do niej mam podłączony komputer za pomocą kabla jack do wejścia AUX w wieży.z tylu wieży mam jeszcze wolne wejście CDR i czy do tego wejścia można podłączyć np mp3 za pomocą kabla oczywiście.Jeśli nie to powiedzcie jakie może być rozwiązanie.proszę o odpowiedz

Proszę poprawić post - regulamin pkt.3.1.13 [dzimi]

0 3
  • #2 11 Lis 2012 22:40
    anmedia
    Poziom 39  

adix45 napisał:
    komputer za pomocą kabla jack do wejścia AUX w wieży.z tylu wieży mam jeszcze wolne wejście CDR i czy do tego wejścia można podłączyć np mp3 za pomocą kabla oczywiście

Tak mozesz, taki sam kabel jak ten z komputera. Z ta roznica ze w mp3 wkladasz tam gdzie gniazdo sluchawkowe.

0
  • #3 12 Lis 2012 12:12
    adix45
    Poziom 2  

dzięki za odpowiedz a mam jeszcze jedno pytanie czy można połączyć tą mp3 tylko zwykłym
    kablem jack-jack bo w wieży mam wejście l-r czyli lewy głosnik i prawy głośnik

0
  • #4 12 Lis 2012 12:33
    anmedia
    Poziom 39  

adix45 napisał:
    czy można połączyć tą mp3 tylko zwykłym
    kablem jack-jack
    Czytaj ze zrozumieniem! Wysil sie i poszukaj w necie jaka jest roznica miedzy jack a chincz(RCA)!

A gdzie tego"jack-jack" chesz podlaczyc w wiezy? Znajdz takie gniazdo! Bo sam nie rozumiesz co piszesz. A pytanie Ci zadam. Jakim kablem masz podlaczony komputer?

0