Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DPF miga Mazda 6 2006r brak błedów w ECU

11 Lis 2012 20:20 2373 1
  • Poziom 12  
    Witam.
    Od niedawna posiadam Mazde 6 2.0 diesel 2006r z października 145KM 6biegowa.
    Problem ciekawy bo zaczęła migać kontrolka DPF w momencie kiedy przekroczyłem prędkość ok 190km/h. Nadal auto miało taką samą moc.
    Po podłączeniu pod komputer żadnych błędów, mimo to udało się skasować migający DPF no i wszystko było w porządku, aż do momentu, gdy znów przekroczyłem magiczne 190km/h.
    Znowu miga, choć wszystko normalnie jedzie.
    Olej wymieniany, inspekcja oleju skasowana, próba jazdy ze stałą prędkością by może wypalić filtr, no i ciągle to samo.
    Dodam może istotną sprawę, że autko było we Wrocławiu na modyfikacji, zwiększono moc na 173KM.
    Przed tą zmianą też osiągałem podobne prędkości na autostradzie w Niemczech i było wszystko ok.
    Może jakieś pomysły zanim będę musiał wrócić do Wrocławia, choć przez telefon panowie powiedzieli, że to dziwne zjawisko.
    Proszę moderatora o wyrozumiałość
  • Poziom 35  
    Przypuszczalnie masz usunietą część tablicy błędów i dlatego nie widać nic. W takim wypadku proponuje wgrać ori sprawdzić jaki błąd wyskakuje , naprawić auto i wgrać moda. Kwestia druga to czym były one czytane ?