Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zlecę reperację przetwornicy w lampie LED

hubkubas 12 Lis 2012 10:21 741 0
    hubkubas
    Poziom 7  
    Witam

Szukam elektronika, który zreperuje moją lampkę LED. Poniżej opisuję to co się stało

Witam, kupiłem od chińczyka lampę LED, Lampa przyszła kurierem, nawet cło udało mi się zapłacić. Podłączyłem do prądu i trach korki wywaliło 1/4 lamp przestała się palić. Napisałem do Chińczya ten grzecznie odpisał żebym sprawdził kilka rzeczy i wynika, że w lampie są 4 sekcje 2 białe i 2 niebieskie. Padła jedna sekcja niebieska. Chińczyk mi napisał, że wynika z tego, że spaliły się diody w tej sekcji. W między czasie dwa dni później to samo stalo się z jedną biała sekcją. Dostałem diody od kolegi wlutowałem dobre i stało się to samo przy czym zauważyłem, że w jednym z pudełeczek czarny, w którym jak rozumiem są przetwornice zrobił się błysk. Kiedy odłączyłem 4 kable od sekcji od czterech kabli od przetwornic po to aby skręcić lampę i połaczyłem na nowo błysk i spalone diody w kolejnej sekcji musiałem połączyć czarne pudełko z dobrą sekcją. Następnie z jednej spalonej sekcji wylutowałem spalone diody i z drugiej spalonej wulutowałem kilka dobrych wlutowałem do spalonej sekcji. W tej chwili palą mi się 3 sekcje. Nie pali mi się sekcja z wylutowanymi diodami nie podłaczona do zepsutej przetwornicy.

Nie wiem czy nie gmatwam ALE szukam kogoś komu wysłałbym tę zepsutą sekcję i ten ktoś zreperowałby ją (tę sekcję). Mieszkam w Warszawie, ale oczywiście wyślę wszystko pocztą lub kurierem i pieniądze przeleję na konto...

Hubert - tel. +48 784 089 308
    W lampie są cztery pudełka jak rozumiem układy zasilające, moi
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).