Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp lj 1022 - Nie dogrzewa kartek

12 Lis 2012 11:19 1473 2
  • Poziom 15  
    Witam. Mam drukarkę HP LJ 1022. Trafiła do mnie z problemem dogrzewania wydruku. Toner zamienny (Luzacky) zostawiał na wydruku kawałki poodklejanego tonera nie wtłaczał się w wydruk. Folia już nie wyglądała najlepiej. Po wymianie tonera na inny też zamienny i po wymianie folii grzewczej wydruk lepszy, ale wydruk po potarciu palcem też się troszkę ściera. Podmieniłem całą grzałkę (też używaną ale sprawną), panewki wyglądają jak nowe, wałek też w dobrym stanie. Czy jest możliwość zmiany temperatury grzałki (w ustawieniach), ewentualnie co jeszcze może być do wymiany.
  • Spec od drukarek
    Lepszej jakości folia. Ja ostatnio walczyłem w P2015 z niedogrzewaniem. Dopiero folia kupiona w Europarts rozwiązała problem.
  • Poziom 15  
    Witam walczyłem również z folią założyłem dwie nowe i wciąż to samo. Dopiero stara folia z bliźniaczej drukarki daje radę. Niestety to kolejna drukarka z którą niepotrzebnie walczę (złej jakości nowa folia) takie same problemy miałem z drukarką HP 1320 tu również stara folia pomogła. Temat do zamknięcia.