Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wyświetlić subskrybcje na YouTube z ponad tygodnia?

12 Lis 2012 15:21 702 5
  • Poziom 9  
    Jak w temacie, nie przeglądałem YouTuba od jakichś 2 tygodni, subskrybcje i te nowe przesłane filmy mam w zakładce subskrybcje, a klikając ciągle "wczytaj więcej" wczytuje mi tylko te do sprzed tygodnia. Ktoś pomoże?
  • Poziom 28  
    U góry masz "widok", domyślnie ustawione jest "najważniejsze wydarzenia", i zmień to na "wszystko".
    U mnie jak mam ustawione "najważniejsze wydarzenia" wczytuje mi do max 1 tydzien temu, jak mam "wszystko" to do 2 tyg temu.
  • Poziom 9  
    vadim92 napisał:
    U mnie jak mam ustawione "najważniejsze wydarzenia" wczytuje mi do max 1 tydzien temu, jak mam "wszystko" to do 2 tyg temu.

Ale przecież teraz jest nowy wygląd YouTube i właśnie nie ma już tego(przynajmniej jak jesteś zalogowany na konto). A wiem, że na starym tak było bo też używałem tego.
  • Poziom 28  
    Jaki nowy wygląd? Od dawna mam taki i nic się nie zmieniło:

• Poziom 9  
    Jakiej ty przeglądarki używasz? Ja na wszystkich możliwych mam już od około 1,5 tygodnia taki:

Pytałem na oficjalnym forum YouTube, odpowiedzieli że jedynym sposobem na nowym wyglądzie jest sprawdzanie każdego kanału z subskrybcji w poszukiwaniu nowych filmów sprzed tygodnia ;<
    Chyba że ktoś ma jakiś sposób na zmianę na stary wygląd?
  • Poziom 28  
    Używam Opery w wersji 12.10.