Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja GPS MEDION - MD96310 E3210M10 - poziome pasy na ekranie

12 Lis 2012 17:02 2493 6
  • Poziom 11  
    Witam,
    Pojawiły mi się regularne pasy poziome na wyświetlaczu nawigacji jak w temacie. Tak jakby co druga linia była wyświetlana. Poniżej zdjęcie
    Nawigacja GPS MEDION - MD96310 E3210M10 - poziome pasy na ekranie

Czy to wyświetlacz już zakończył żywot, czy też problem z płyta główna?
    Nawigacja Medion:
    Model: E3210M10 (MD96310)
    S/N: B3Z7BM12032
    Symbol wyświetlacza: LMS350GF04-004
  • Poziom 38  
    Sugeruje ze problemem moze byc styk : tasma sygnalowa / zlacze tasmy.
    Wypnij, przeczysc, podlacz ponownie.
  • Poziom 11  
    Hmmmm. Na samym początku obejrzałem płytę główna pod lupą i samo gniazdo taśmy wyświetlacza. Niestety nic nie znalazłem. Trochę dziwne że z dnia na dzień takie coś się stało.

Mogę mieć wyświetlacz z Mediona E3115. Pytanie czy będzie pasował do mojej NAVI ??
  • Poziom 39  
  • Poziom 11  
    No właśnie.... Jak rozbierzesz to się przekonasz..... Sęk w tym że jej nie mam, lecz muszę zakupić.
    Myślałem że któryś kolega z serwisu będzie coś miał aktualnie na stole, albo wie że wyświetlacze tych modeli będą pasowały.....
  • Poziom 38  
    Popros sprzedajacego, by wyslal Tobie zdjecie wyprowadzen tasmy wraz z podana dlugoscia.
  • Poziom 11  
    Jedno co mogę stwierdzić to to, że wyświetlacz od Mediona E3115 nie pasuje....

Ma może ktoś jeszcze jakieś pomysły??
    Czy ktoś kto ma Mio Digiwalker C220 może powiedzieć czy tam siedzi wyświetlacz taki jak w mojej navi ? Podobno do tego Mio takie wkładali.....

Jeśli ktoś będzie potrzebował jakieś części od E3115 to mam. ( Jest zawieszona na ekranie startowym.) Wyświetlacz jest dobry i uchwyt też.... ;-)

W tym przypadku okazał się uszkodzony wyświetlacz. Nowy to koszt rzędu 150zł, tak że naprawa jest nieopłacalna. Zostawiam navi na części.

Pozdrawiam