Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech - Połykanie liter przy pisaniu na klawiaturze Logitech Cordless Wave

kam22 12 Lis 2012 19:08 1656 2
  • #1 12 Lis 2012 19:08
    kam22
    Poziom 2  

Mam problem z zestawem klawiatura + mysz bezprzewodowa firmy Logitech. Zestaw ten mam od jakiś 5 lat, dotąd działał bez problemowo.
    Teraz zdarzają się takie sytuacje że jak pisze to nie wszystkie litery zostają "przenoszone" z klawiatury na ekran. Część liter gdzieś po drodze znika. Jajczęściej tak bywa jak piszę w internecie choć i w innych programach to się zdarza (np. w Wordzie)
    Klawaitura to Logitech Cordless Wave
    M/N Y-RCP140 Canada 310
    Czy mógłby mi ktoś doradzić jak można ten problem rozwiązać?

0 2
  • #2 12 Lis 2012 19:25
    1941135
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 12 Lis 2012 21:54
    kam22
    Poziom 2  

Teraz jak na złość wszystko działa zarówno na komputerze do którego jest podłączona ta klawiatura standardowo jak na innym kompie.
    Przypomniało mi się jeszcze że czasami (2-3 razy w tygodniu, przy pracy na kompie po 9h/dobę) myszka która była w zestawie (również bezprzewodowa) traci tak jakby "zasięg" (lub inaczej pisząc zawiesza się) i albo się wcale nie porusza wskaźnik na ekranie albo porusza się skokowo, a z kolei czasami przycisk myszki nie działa poprawnie (po kliknięciu i puszczeniu przycisku, myszka dalej działa jaby przycisk na niej był wciśnięty). I wtedy trzeba robić Connect myszki z kompem aby znowu działała poprawnie mysz :( A gdy to myszce nie pomoże to muszę przepiąć ją do innego portu USB i wtedy mam spokój z myszka na jakieś 3-4 tygodnie.
    Niestety jak dotąd żadnego patentu na klawiaturę nie znalazłem :(
    Chciałbym dodać że "stacja USB" odbierająca sygnał od myszki i klawiatury znajduje się obok ekranu to znaczy jakieś 30 cm od klawiatury i myszki.

0