Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CREATIVE Sound Blaster Recon 3D PCIe Core3D Wwa + Kino Domowe HCM HTS-02

warek91 12 Lis 2012 21:00 1167 6
  • #1 12 Lis 2012 21:00
    warek91
    Poziom 6  

Witam.
    Otóż posiadam kartę dźwiękową CREATIVE Sound Blaster Recon 3D PCIe Core3D Wwa, próbowałem podłączyć kino domowe HCM HTS-02 przez kabel optyczny digital toslink. Po ustawieniu w panelu sterowania domyślnych ustawień na SPDIF-Out kino domowe nie wydaję żadnego dźwięku.
    Moje pytanie jest następujące czy potrzebny jest jeszcze kabel jack lub cinch jako dodatkowy? Lub po prostu może nie tak podłączam, dodam że nie jestem zbyt mocny w tych tematach.

0 6
  • #2 12 Lis 2012 23:04
    anmedia
    Poziom 39  

Nie potrzebujesz niczego wiecej, klania sie konfiguracja karty Creative i ewentualnie ustawien w samym windowsie. Poszukaj w karcie CREATIVE gdzie sa ustawienia audio (Odtwarzanie) tam powinna byc opcja wyboru (optyka/RCA).

0
  • #3 12 Lis 2012 23:17
    warek91
    Poziom 6  

Sęk w tym że połączenie z kinem jest tylko nie mogę przestawić na odtwarzanie optyczne nie czyta a dokładnie wyskakuje komunikat "Obsługiwane urządzenie audio nie jest dostępne".

0
  • #4 12 Lis 2012 23:19
    anmedia
    Poziom 39  

A w kinie domowym wybrales wejscie optyczne. Teraz nie kumam ja nie czyta, wiec skad wiesz ze sygnal z komputera wychodzi?

0
  • #5 12 Lis 2012 23:23
    warek91
    Poziom 6  

Tak jest cały czas włączone. A sprawdziłem wkładając płytę dvd do kina, w karcie creativa przełączyłem na digital in i zaczął przesyłać dźwięk do peceta, tylko nie chcę zrobić w drugą stronę. Nie jestem do końca przekonany co do tego kina domowego czy uciągnie taką opcje w ogóle

0
  • #6 12 Lis 2012 23:25
    anmedia
    Poziom 39  

No teraz juz kumam. A gdzie Ty chcesz ten sygnal wyslac? Przeciez twoje kino domowe ma tylko SPDIF-OUT. A potrzebujesz w kinie takze SPDIF-IN aby odlsuchac dzwiek z komputera!.

0
  • #7 16 Lis 2012 16:17
    warek91
    Poziom 6  

No tak czyli nie podłącze go za pomocą kabla optycznego. Dzięki za pomoc temat do zamknięcia

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo