Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tuner radiowy do Yamaha ax-570

Pegaz45 12 Lis 2012 21:36 1242 3
  • #1 12 Lis 2012 21:36
    Pegaz45
    Poziom 7  

Ostatnio dokonałem zakupu wzmacniacza Yamaha ax-570 i odtwarzacza Yamaha CDX-390... Teraz przymierzam się kupić tuner radiowy tej firmy... I nie wiem co kupić... Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, a wybór jest spory... Proszę o pomoc co kupić...

0 3
  • #2 12 Lis 2012 22:23
    mlody016
    Poziom 12  

Napisz jaki budżet możesz na to przeznaczyć i czy to ma być nowe czy szukasz dobrego kilku- lub kilkunastoletniego sprzętu.
    Napisz też z czym to ma grać.
    Nie lepiej było kupić amplituner?
    Ja tak mam i do tego zmieniarka i kaseciak, wszystko yamahy i nie narzekam, pomimo że modele nie z najwyższej półki i swoje lata mają.

0
  • #3 12 Lis 2012 22:32
    Pegaz45
    Poziom 7  

Ma to grać z tym sprzętem co powyżej... Tuner do 200zł zastanawiałem się nad Yamahą tx-470 lub tx-480 ale za długo ktoś już kupił. Ponoć z Yamahy to tylko niektóre tunery potrafią oddać dźwięk jak z płyty CD tylko które? Chyba za dużo się naczytałem bo dawno już bym kupił...

0
  • #4 12 Lis 2012 22:52
    mlody016
    Poziom 12  

No wiem, że z tym co wyżej tylko bez kolumn? :P
    480-tke widziałem i słyszałem na żywo, tyle że nieopodal Krakowa, gdzie sygnał jest dosyć mocny, ale działało to fajnie. U mnie na wsi (ok 30km od Krk) jest gorzej, ale "łapie" stacje np z Bielska. Nie sugeruj się bardzo opiniami , bo wiesz jak ludzie, jednym się podoba innym nie.
    Takie odwieczne konflikty podobnie jak izłom vs reszta świata czy diesel czy benzyna :P
    Jak się trafi coś w fajnym stanie za dobre pieniądze to dzwoń utarguj coś jeszcze i bierz. Uważam, że większość starych modeli Yamahy jest godna polecenia.
    Może się uda "wyrwać" coś z gwarancją rozruchową to sobie przetestujesz, jak się nie spodoba to zawsze możesz oddać do 10dni w przypadku allegro.

0