Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki tuner radiowy do Yamaha ax-570

12 Nov 2012 21:36 1533 3
  • Level 9  
    Ostatnio dokonałem zakupu wzmacniacza Yamaha ax-570 i odtwarzacza Yamaha CDX-390... Teraz przymierzam się kupić tuner radiowy tej firmy... I nie wiem co kupić... Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, a wybór jest spory... Proszę o pomoc co kupić...
  • Level 13  
    Napisz jaki budżet możesz na to przeznaczyć i czy to ma być nowe czy szukasz dobrego kilku- lub kilkunastoletniego sprzętu.
    Napisz też z czym to ma grać.
    Nie lepiej było kupić amplituner?
    Ja tak mam i do tego zmieniarka i kaseciak, wszystko yamahy i nie narzekam, pomimo że modele nie z najwyższej półki i swoje lata mają.
  • Level 9  
    Ma to grać z tym sprzętem co powyżej... Tuner do 200zł zastanawiałem się nad Yamahą tx-470 lub tx-480 ale za długo ktoś już kupił. Ponoć z Yamahy to tylko niektóre tunery potrafią oddać dźwięk jak z płyty CD tylko które? Chyba za dużo się naczytałem bo dawno już bym kupił...
  • Level 13  
    No wiem, że z tym co wyżej tylko bez kolumn? :P
    480-tke widziałem i słyszałem na żywo, tyle że nieopodal Krakowa, gdzie sygnał jest dosyć mocny, ale działało to fajnie. U mnie na wsi (ok 30km od Krk) jest gorzej, ale "łapie" stacje np z Bielska. Nie sugeruj się bardzo opiniami , bo wiesz jak ludzie, jednym się podoba innym nie.
    Takie odwieczne konflikty podobnie jak izłom vs reszta świata czy diesel czy benzyna :P
    Jak się trafi coś w fajnym stanie za dobre pieniądze to dzwoń utarguj coś jeszcze i bierz. Uważam, że większość starych modeli Yamahy jest godna polecenia.
    Może się uda "wyrwać" coś z gwarancją rozruchową to sobie przetestujesz, jak się nie spodoba to zawsze możesz oddać do 10dni w przypadku allegro.